Download de parfumdreams-app en bespaar 12%* op bijna alles
StartNuxeLichaamsverzorgingSunZonnebrandcrème SPF50+
Ontdek het merk

Artikelnr. 1271327

Nuxe Sun

Zonnebrandcrème SPF50+
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 09-06 tot wo 10-06
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De NUXE SUN STICK SERUM zit in een handige, oranje cilinder en biedt een zeer hoge breedspectrum zonbescherming met beschermingsfactor 50+. Dankzij het compacte formaat past de stick gemakkelijk in elke tas en kun je hem onderweg snel aanbrengen - in de stad, op het strand of in de bergen. De textuur glijdt soepel over het gezicht en andere blootgestelde delen van de huid en laat een onzichtbare finish achter zonder witte resten. Het waterproof serum werkt zelfs moeiteloos over make-up heen, zodat je het dagelijks gemakkelijk kunt bijwerken. Een speciale formule met een antioxidantencomplex van rijst, rozemarijn en vitamine E kan pigmentvlekken zichtbaar verminderen. Het product weert ook op betrouwbare wijze UVA- en UVB-stralen en blauw licht. De niet-comedogene samenstelling is geschikt voor alle huidtypes en huidtinten, wat betekent dat een breed publiek kan profiteren van de ongecompliceerde toepassing.

  • Zeer hoge breedspectrum zonbescherming (SPF 50+) tegen UVA, UVB stralen en blauw licht
  • Compact stickformaat om gemakkelijk mee te nemen in het dagelijks leven
  • Onzichtbare finish zonder wit residu, ideaal over make-up
  • Waterbestendige en niet-comedogene samenstelling
  • Antioxidantencomplex van rijst, rozemarijn en vitamine E
    • Naam

      Zonnebrandcrème SPF50+
    • Lijn

      Sun
    • Productlijn

      Lichaamsverzorging
    • Eigenschap

      antiaging, anti-pigment, beschermend, uv A-uv B-bescherming, uv-bescherming
    • Toepassing

      lichaam
    • Effect

      beschermend
    • Zonbeschermingsfactor

      50+
    • Voedingsstoffen

      vitamine E
    Naar wens aanbrengen op het gezicht en/of bijzonder blootgestelde zones (neus, oren, achterkant van de handen, enz.) vóór blootstelling aan de zon. Niet aanbrengen op de lippen.
    Regelmatig opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen of afdrogen. Als er onvoldoende product wordt aangebracht, vermindert de zonbescherming aanzienlijk.
    Overmatige blootstelling aan de zon is gevaarlijk. Een zonbeschermingsproduct kan geen 100% bescherming garanderen. Vermijd blootstelling aan de zon rond het middaguur.
    COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, RHUS VERNICIFLUA PEEL WAX, ZEA MAYS (CORN) STARCH, ETHYL OLEATE, TRIETHYL CITRATE, HYDROGENATED RAPESEED OIL, ISOSTEARYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL TRIAZONE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, PARFUM/FRAGRANCE, GLYCERYL CAPRYLATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, ETHYL FERULATE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALOOL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL [N6103/A]
    • Laboratoire Nuxe
    • 127 rue d’Aguesseau, FR-92100 Boulogne-Billancourt
    • sav@nuxe.com

    Schrijf de eerste beoordeling voor Sun

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.837 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldt alleen in de parfumdreams-app. Geldig tot 05-06-2026, niet geldig op cadeaubonnen, en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Niet geldig op de merken Dior. Kan niet worden gecombineerd met de PREMIUM korting. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    ** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief