Neem de nieuwsbrief en bespaar 21%**

Menu

0 (0)

Nesti Dante Firenze Villa Sole Myrtle-leaved Orange of Amalfi Liquid Soap

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
iDEAL LogoKlarna – Betaal over 30 dagen (factuur) LogoPayPal LogoApplePay LogoMasterCard Logo
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Myrtle-leaved Orange of Amalfi Liquid Soap
Lijn
Villa Sole
Productlijn
Zeep en douchegel
De Myrtle-leafed Orange of Amalfi Liquid Soap van het Italiaanse cosmeticahuis Nesti Dante Firenze reinigt de huid op milde wijze met een exclusief ontwikkelde formule. Al meer dan 70 jaar verblijdt het label klanten met zepen zoals de Villa Sole-collectie, waarvan de intense geur nog lang na het wassen op de huid blijft hangen. De vloeibare huidverzorging, die vrij is van SLS en parabenen, bevat natuurlijke ingrediënten zoals echte citroenen. Met de smaken van mirte en sinaasappel verwent deze zacht reinigende zeep de zintuigen bij elke douche en elk bad. Naast de vloeibare versie is deze zeep ook verkrijgbaar als vaste zeep.

Sinaasappel met mirte van Amalfi Vloeibare Zeep - Villa Sole huidverzorging van Nesti Dante Firenze

De gecertificeerde veganistische vloeibare zeep verwijdert vuil effectief met actieve wasstoffen zoals extracten van hondsroos. Omdat de zeep dermatologisch getest is, wordt hij ook aanbevolen voor de gevoelige huid. Tijdens het reinigingsproces voorziet de Myrtle-leaved Orange of Amalfi Liquid Soap je huid van voldoende vocht. Het populaire huidverzorgingsproduct uit de Nesti Dante Firenze Villa Sole lijn wordt alleen in Italië gemaakt. Een van de praktische ronde flessen bevat 500 milliliter. Elke portie is schoon te doseren met de pompdispenser.
Toepassing
Om je handen te wassen met handzeep, maak je de vingers, handruggen en handpalmen vochtig met een beetje water. Breng een of twee pompjes aan op je handpalmen en laat de zeep schuimen. Wrijf de zeep in je handen tot er een licht schuim ontstaat. Was je handen vervolgens grondig. Spoel de zeep na het wassen goed af onder de kraan. Herhaal het proces als je handen nog meer vuil zijn. Omdat de handzeep ook oliën in de huid oplost, kun je het beste daarna een lotion of handcrème aanbrengen. Sommige handzepen kunnen ook gebruikt worden om te douchen.
Ingrediënten
Aqua, Sodium Coceth Sulfate, Sodium Chloride, Parfum, Citrus Limon Flower/Leaf/Stern Extract, Glycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Limonene, Citral, Geraniol.
Merk
Nesti Dante s.r.l.
Via Delle Molina 20, IT-50013 Campi Bisenzio (Firenze)
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.3

8.626 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief