5
(2)
Kies tot 2 gratismonsters
MUGLER Womanity
Eau de Parfum Refill Bottle
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 16-12 tot wo 17-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Womanity Eau de Parfum Navulling Flacon van MUGLER is een unieke damesgeur die met zijn veelzijdige bestanddelen de ontelbare facetten van vrouwelijkheid symboliseert. Hij is samengesteld uit zoet-zoute en houtachtige akkoorden. Het onvergelijkbare aroma prikkelt de zintuigen en benadrukt de vrouwelijke, sensuele uitstraling van de draagster. De navulflacon is zowel ecologisch als economisch, zodat je de flacon kunt blijven bijvullen. Het maakt indruk met zijn elegante, lichtroze glinsterende uiterlijk. Dankzij het compacte formaat is het perfect voor op reis.
Luxueuze geur voor haar met contrasterende facetten
De Womanity Eau de Parfum Navulling Flacon van MUGLER is een indrukwekkende geurbeleving met zijn veelzijdige noten. Het bedwelmt met een explosie van sappige, zoete, zacht melkachtige vijgenpulp. Het gedurfde, zoute akkoord van heerlijke kaviaar vormt een intens contrast. De sterke, kruidige, elegante tonen van vijgenboomhout ronden de geur harmonieus af. Wikkel jezelf dag na dag in fascinerende geuren en geniet van je grote entree!Naam
Eau de Parfum Refill BottleLijn
WomanityProductlijn
Vrouwengeuren
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
ALCOHOL. PARFUM/FRAGRANCE. AQUA/WATER/EAU. LIMONENE. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. COUMARIN. LINALOOL. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. ETHYLHEXYL SALICYLATE. GERANIOL. BENZYL ALCOHOL. HEXYL CINNAMAL. CITRONELLOL. CITRAL. ANISE ALCOHOL. BENZYL SALICYLATE. HYDROXYCITRONELLAL. ISOEUGENOL. EUGENOL. DISODIUM EDTA. BHT. CI 17200/RED 33. [C1928B]
- Mugler Beauté
- 14, RUE ROYALE, FR-75008 PARIS
- fragen@loreal-group.com
Onze klanten zeggen over Womanity
5,0
(2)
Klantenbeoordelingen
Filter
Andrea G.
18.10.2021
Bijzondere geur, had de geur 10 jaar geleden en herontdekt via Parfumdreams. Hartelijk dank
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Marie Kreft
14.09.2020
Unieke geur, ik heb er vaak vragen over gekregen. Jammer dat hij uit het assortiment wordt gehaald.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk

















