Neem de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
StartLaveraMake-upOgenSignature Colour Eyeshadow

LaveraOgenSignature Colour Eyeshadow

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 29-07 tot do 30-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Geef je make-up een opvallende look en creëer een dramatische of speelse look met de Signature Colour Eyeshadow van Lavera, afhankelijk van je individuele voorkeuren en je stemming van dat moment. Laat je ogen prachtig uitkomen en ontdek je favoriete kleuren in het palet van deze unieke collectie.

Impressieve momenten met de Signature Colour Oogschaduw

Net als alle make-up producten van Lavera is Signature Colour Eyeshadow gemaakt van biologische ingrediënten. Hiermee zet het bedrijf trends voor een milieuvriendelijkere en duurzamere toekomst. De moderne en intense kleuren waarin de oogschaduws verkrijgbaar zijn, maken het mogelijk om coole en expressieve looks te creëren en een onmiskenbare signatuurstijl te ontwikkelen die je ogen mooi en vakkundig accentueert. De kleine potjes zijn zo zuinig dat je ze gemakkelijk elke dag kunt gebruiken om je look te stylen en ze kunnen desgewenst ook op fantasierijke manieren met elkaar worden gecombineerd. De kleuren van de praktische en trendy natuurlijke cosmeticalijn zijn voornamelijk in aardse en natuurlijke tinten. Toch zijn ze zo stralend en intens dat je schitterende en intense accenten kunt leggen en je styling perfect kunt maken.

  • Naam

    Signature Colour Eyeshadow
  • Lijn

    Ogen
  • Productlijn

    Make-up
Breng de oogschaduw aan op het ooglid met een penseel of schone vingers.
Magnesium Stearate, Trihydroxystearin, Tricaprylin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Tocopheryl Acetate, Water (Aqua), Levulinic Acid, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycerin, Sodium Levulinate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragrance (Parfum)**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**, [+/-Mica, Tin Oxide, Iron Oxide (CI 77491), Iron Oxide (CI 77492), Iron Oxide (CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891)]

* ingredients from certified organic agriculture
** from natural essential oils

Schrijf de eerste beoordeling voor Ogen

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.894 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.