Keiko Mecheri HanaeHanae
Eau de Parfum SprayOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 30-12 tot wo 31-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Breathtaking damesgeur van Keiko Mecheri: Eau de Parfum Spray Hanae
Een mistige theehuistuin op een bedauwde lentemorgen in Kyoto vormde het decor voor de inspiratie voor Hanae Eau de Parfum Spray van de Japans-Californische parfumeur Keiko Mecheri. Witte bloemen in de ochtendmist, verse ochtenddauw omhult zachtjes het fruit dat wild verspreid ligt op de tafel van het theehuis: De Japanse tuin was dus de aanleiding voor de creatie van de unieke vrouwengeur Hanae. Een vleugje fijne frisheid van hesperiden en poederachtige, bloemige noten geeft de geur een extravagante iriserende en tegelijkertijd onschuldige tederheid. De geurcompositie van Hesperidennoten, witte bloemen, rode bessen, kristallijne musk en Japanse yuzu combineert op slimme wijze frisheid en helderheid met mysterieuze mystiek. Yuzu heeft het buitengewoon verfrissende aroma van vers geplukte mandarijn vermengd met wrange limoen. De bloemige geur is zeer fris en zacht dankzij hesperiden en citrusnoten. Een fijn muskusakkoord in de basisnoot zorgt voor een kristalhelder, schoon karakter.
Topnoten
citrus, yuzu
Hartnoten
bessen , bloemen
Basisnoten
muskus
Naam
Eau de Parfum Spray, HanaeLijn
HanaeProductlijn
Les Eaux Tendres
PARFUMAQUALIMONENEHEXYL CINNAMALCITRONELLOLGERANIOLLINALOOLCITRAL.
Ontvlambaar: Verwijderd houden van vlammen en warmtebronnen: Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd contact met de ogen.
Attentie
Ontvlambare vloeistof en damp.
- Keiko Mecheri Fragrances
- 1 Avenue des Bouleaux, FR-60550 Verneuil en Halatte
- info@keikomecheri.com
Onze klanten zeggen over Hanae
Silke G.
13.03.2013
Een erg mooie, delicate geur. Voor alle vrienden van L'instant magic (dat helaas van de markt wordt gehaald...): Naar mijn mening valt Hanae in dezelfde categorie. Het is zacht, romig, poederig en toch onopvallend. Heerlijk!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames
MJ
15.05.2012
Een zeer frisse, vooral aangename geur, ideaal voor de lente/zomer. Een echte aanrader!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames











