Cozy Deal Days: Ontvang 11%* korting op bijna alles – ook bovenop sale-artikelen!
Shop nu
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(2)

Jean Paul Gaultier Mannetjes Le Male Deodorant Stick

Jean Paul Gaultier - Mannetjes
-33%
Deel product

75 g

€ 360,00 / 1 kg

incl. btw

€ 27,00

Adviesprijs € 40,05

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf € 28,00

Leveringstijd met Post NL za 07-11 tot ma 09-11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Le Male deodorant stick van Jean Paul Gaultier is een betrouwbare metgezel voor overdag. De samenstelling ontvouwt de onmiskenbare geur van de lijn, die de verkwikkende frisheid van munt combineert met aromatische lavendel en een warme vanillebasis. De alcoholvrije formule maakt het aangenaam om te gebruiken na de dagelijkse reiniging. De gelachtige textuur kan moeiteloos worden aangebracht zonder te plakken of zichtbare sporen achter te laten op huid en kleding. De deodorant stick is de ideale aanvulling op de eau de toilette en de andere producten uit het Le Male assortiment en maakt de geurbeleving compleet. Met een inhoud van 75 g is de stick ook zuinig in dagelijks gebruik.

  • Deodorantstick met de karakteristieke Le Male geur
  • Compositie van munt, lavendel en vanille
  • Alcoholvrije samenstelling
  • Niet-kleverige textuur zonder residu
  • Inhoud van 75 g voor dagelijks gebruik
  • Naam

    Deodorant Stick, Le Male
  • Lijn

    Mannetjes
  • Productlijn

    Herengeuren
  • Artikelnr.

    31434
Neem je deodorant gewoon op in je ochtend- of avondverzorging. Na het reinigen van je huid, droog je je oksels grondig af. Breng een spray aan vanaf een afstand van ongeveer 10 tot 15 cm. Je hoeft jezelf niet helemaal in te sprayen om de deodorant te laten werken. Twee of drie korte spraytjes zijn voldoende. Gebruik een stick of roll-on direct op de huid. Een roll-on moet je van tevoren even schudden. Als je je deodorant hebt aangebracht, wacht dan een minuut of twee voordat je je aankleedt. Een deodorant is ook ideaal voor tussendoor en past in elke handtas.
BUTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, AQUA (WATER), SODIUM STEARATE, POLOXAMER 188, SORBITOL, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, COUMARIN, SODIUM HYDROXIDE, TETRASODIUM EDTA, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, CINNAMAL, EUGENOL, GERANIOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2).

Onze klanten zeggen over Mannetjes

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(2)
Klantenbeoordelingen

Dit vind je misschien ook leuk

Mehr Produkte zu dieser Marke

Meer producten in deze categorie

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en krijg tot € 15** korting
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.992 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 05-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.