Sun-believable deal: 20% korting* op jouw zomerglow

Menu

Parfumdreams Logo
Joop
4,4 (5)

JOOP! Cornflower Handdoek zilver

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEAL LogoKlarna-factuur LogoPayPal LogoApplePay LogoMasterCard Logo
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
4,4
4,4
Klantenbeoordelingen

Haller K.

Beoordeling 3/5 Sterren

10.07.2020

Geweldige, dikke kwaliteit. Ik heb al andere handdoeken uit deze serie. Maar "Silver" is helaas veel lichter van kleur dan afgebeeld. Past helaas niet in onze badkamer.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Heidi P.

Beoordeling 5/5 Sterren

17.02.2020

De kwaliteit van de handdoeken is super. Voor mij komen alleen JOOP handdoeken in aanmerking. Ik vind de normale prijs van 18 of 19 euro ook een beetje te duur, dus ik kijk waar ze het goedkoopst zijn.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Ute Amerkamp

Beoordeling 5/5 Sterren

09.12.2019

Handdoeken voldoen volledig aan mijn verwachtingen... Goede kwaliteit...

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

M D

Beoordeling 5/5 Sterren

11.05.2019

Super mooie handdoek! Ik zal er nog meer kopen!

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Handdoek zilver
Lijn
Cornflower
Productlijn
Handdoeken
Toepassing
gezicht, handen, lichaam, voeten
De zilveren handdoek van JOOP! maakt indruk met zijn stijlvolle korenbloemontwerp, eersteklas afwerking en heerlijk zachte materiaal. Hij heeft een praktisch formaat van 50 x 100 cm en is daarom ideaal voor het drogen van je handen, gezicht of haar. Dankzij het smaakvolle ontwerp is het ook een succesvol badkameraccessoire dat je goed kunt integreren in zowel klassieke als ultramoderne interieurs.

Zacht en tegelijkertijd gemakkelijk schoon te maken

Het bijzondere aan de zilveren handdoek van JOOP! is ongetwijfeld de slijtvaste en toch aangenaam zachte badstof, die gemaakt is van 100% katoen. De natuurlijke vezel wordt gekenmerkt door zijn zeer huidvriendelijke en ademende eigenschappen. Het is ook getest volgens de richtlijnen van Oeko-Tex Standaard 100. De zilveren handdoek kan gemakkelijk in de wasmachine gereinigd worden. Om hem lang zacht en pluizig te houden, moet je hem echter nooit in een volledig gevulde trommel wassen. Laat er een beetje lucht in.
Merk
Cawö Textil GmbH
Brookweg 91, DE-48282 Emsdetten
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

8.098 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief