Artikelnr. 813483
Hugo Boss Hugo Iced
Eau de Toilette SprayOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLza 02-05 tot ma 04-05
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Hugo Iced Eau de Toilette Spray van Hugo Boss ontvouwt een aquatisch-fougère compositie die wordt gekenmerkt door een opvallende, ijzige frisheid. Deze houtachtig-aromatische geur opent met noten van vochtige groene munt en aromatische theeakkoorden die een heldere en koele eerste indruk achterlaten.
In het hart van de creatie combineren houtachtige nuances van naaldbomen met de kruidige noot van jeneverbes en de lichte wrangheid van bittere sinaasappel. Deze combinatie creëert een bijzonder verkwikkend karakter dat vaak wordt omschreven als een "bevroren effect". De geurbeleving wordt afgerond door een basis van vetiver, die de eau de toilette een houtachtige en diepe dimensie geeft.
Het ontwerp van de flacon is geĂŻnspireerd op de geur van vetiver.Het ontwerp van de flacon benadrukt de richting van de geur: het is bewust minimalistisch en doet denken aan een blok koel staal, wat visueel de frisse uitstraling weerspiegelt.
- Geurrichting: houtachtig-aromatisch
- Geurkarakter: Een compositie van munt, jeneverbes en vetiver
- Impressie: Verfrissend en verkwikkend
- Ontwerp: Minimalistische flacon met stoere stalen look
Topnoten
munt
Basisnoten
vetiver
Naam
Eau de Toilette SprayLijn
Hugo IcedProductlijn
Hugo herengeurenGeursoort
aromatisch, fris
Die verbindliche Angabe der Inhaltsstoffe entnehmen Sie bitte der Verpackung des gelieferten Produktes.
Gevaar
Licht ontvlambare vloeistof en damp.
- Coty
- 14 rue du Quatre Septembre, FR-75002 Paris
- contact@cotyconsumeraffairs.com


























