Artikelnr. 53474
Filorga Masks
Hydra-Filler-MaskOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdo 19-03 tot vr 20-03
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De innovatieve vezeltechnologie van het Hydra-Filler Masker zorgt ervoor dat het vlies zich als een tweede huid aanpast aan de individuele contouren van het gezicht. Dit speciale huidverzorgingsproduct is gedrenkt in een rijk serum en maakt gebruik van de bekende eigenschappen van hyaluronzuur. Er wordt een combinatie van twee verschillende soorten hyaluronzuur gebruikt, met als doel de huid optisch voller te maken. Dit zogenaamde micro-filler effect kan helpen om het huidoppervlak gladder en voller te laten lijken. De speciale Skin-Like Fiber Technology optimaliseert het contact met de huid, waardoor de huidverzorgende bestanddelen beter worden opgenomen. Het materiaal geeft de hydraterende bestanddelen continu af binnen een inwerktijd van ongeveer 15 minuten. Het product is geschikt voor alle huidtypes en geeft een merkbaar fris gevoel. Overtollig serum kan na het verwijderen van het masker voorzichtig in de huid worden gewerkt zonder het af te wassen. Een stralende en gerevitaliseerde teint staat centraal bij deze ongecompliceerde toepassing. De praktische individuele verpakking maakt het masker ook ideaal voor op reis of voor ontspannende momenten thuis.
- Bevat een geconcentreerd serum met twee soorten hyaluronzuur
- Kan de huid optisch voller maken dankzij een micro-filler effect
- Gebruikt een speciale vezeltechnologie voor een optimale pasvorm
- Geschikt voor alle huidtypes en heeft een korte inwerktijd van 15 minuten
- De huid voelt verfrist aan en de teint ziet er gerevitaliseerd uit
Naam
Hydra-Filler-MaskLijn
MasksProductlijn
Huidverzorging
- LABORATOIRES FILORGA COSMETIQUE
- 2-4 rue de Lisbonne, FR-75008 Paris
- www.filorga.com
Onze klanten zeggen over Masks
HELENE GACHASSIN
30.12.2023
Ik gebruik de producten van Filorga nu ongeveer een jaar en ze zijn van hoge kwaliteit. Ik ben helemaal tevreden over alle assortimenten. Ik heb een zeer fijne, hypergevoelige huid. Met één voorverpakt masker per week krijgt ze haar teint, frisheid en vitaliteit terug en worden een paar rimpels voor een paar dagen gelift 😉
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.fr
Sarah S.
01.09.2020
Omdat ik een zeer gevoelige, droge en rosea-gevoelige huid heb en Filorga-producten over het algemeen goed verdraag, wilde ik dit masker graag eens proberen. Het is echt goed verzadigd en hydrateert de huid heel goed. Helaas was dat het. Ik kon geen plumping effect ontdekken, de uitsparingen voor de ogen en mond zijn erg klein en helaas brandt het op sommige plekken vreselijk. Op de verpakking staat dat je na het verwijderen het residu in de huid moet werken. Dit heb ik gedaan, maar er blijft een plakkerig laagje achter op de huid. Conclusie: Goed geschikt als moisturizer, maar meer moet je er niet van verwachten.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames










