5
(5)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 96913
Fanola Haarverf en haarkleuring
Crème-activator 6%
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLza 02-05 tot ma 04-05
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Fanola is een cosmeticamerk dat gespecialiseerd is in de ontwikkeling van haarverf en haarkleuring. De producten van het bedrijf komen uit Zuid-Europa en bieden "Made in Italy" kwaliteit. Als je je haar wilt kleuren, heeft Fanola de oplossingen voor jou. De shampoos, behandelingen en maskers bieden verzorging voor elk haartype - of het nu dun, droog of beschadigd haar is. De Cream Activator 6% geeft je haarkleur en -tint meer intensiteit.
Haar kleuren kan zo makkelijk zijn
Haarkleur en -tint kunnen hun kracht en kleurintensiteit verliezen. Fanola heeft de Creme Activator 6% ontwikkeld om dit tegen te gaan. De activator verheldert de kleuren en verzorgt het haar. Het wordt zeer goed verdragen en verhoogt zichtbaar de glans van het haar. Het product laat kleuraccenten en nuances nog beter uitkomen. Hoogwaardige verzorgende ingrediënten maken het haar nog gladder en zorgen ervoor dat het zijn natuurlijke structuur behoudt, niet uitdroogt en vol en volumineus aanvoelt.Naam
Crème-activator 6%Lijn
Haarverf en haarkleuringProductlijn
KleurveranderingConsistentie
dikvloeibaarToepassing
haarHaartype
alle haartypen
Voordat je een haarverf aanbrengt, maak je je haar nat en droog je het lichtjes met een handdoek. Trek dan de handschoenen aan die bij de kleuring worden geleverd en breng de pasta aan op je vingers. De haarkleur wordt dan van de aanzet tot de punten ingewerkt. Je kunt de kleur met je vingers of met een kam door je haar verdelen. Het resultaat is gelijkmatiger als je de kleur met een kam verdeelt. De kleur blijft ongeveer 20 tot 30 minuten in het haar om het gewenste resultaat te bereiken. Daarna wordt het haar gespoeld tot er helder water te zien is. Na het kleuren wordt het haar 24 tot 48 uur niet gewassen.
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Ceteareth-30, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Lauryl Alcohol, Myristyl Alcohol, Hexyldecyl Laurate, Hexyldecanol, Parfum (Fragrance), Acrylates/Ceteth-20 Itaconate Copolymer, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Oxyquinoline Sulfate, Simethicone, Ceteareth-20, Laureth-3, Sodium Lauryl Sulfate
- ONETECH
- Via die Fiori, IT-35018 San Martino di Lupari
- https://www.fanola.it
- info@fanola.it
Onze klanten zeggen over Haarverf en haarkleuring
5,0
(5)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk
























