5
(9)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 492401
Elie Saab Le ParfumRoyal
Eau de Parfum Spray
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLza 28-03 tot ma 30-03
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Elie Saab - Eau de Parfum Spray Royal voor dames
Echt koninklijk: zo presenteert de damesgeur van Elie Saab zich. De vloeistof, die wordt geleverd in een opvallende flacon met gouden elementen en een elegant etiket, verwent je met een buitengewone geur van fijne rozen. Een weelderig en majestueus bloemenhart van roos absolue en de beroemde Bulgaarse roos vermengen zich met de even kostbare Libanese neroli, die speciaal voor deze damesgeur werd gedestilleerd uit verse oranjebloesem. Deze worden in de basis van de geur vergezeld door vanille, sandelhoutessence en patchoeli-essence, die ervoor zorgen dat de Eau de Parfum Spray Royal een bijzonder langdurige en koninklijke geur heeft. We bieden deze damesgeur aan in verschillende maten.
Een parfum voor vrouwen die zich koninklijk willen voelen: Elie Saab Le Parfum Royal
Wat zo koninklijk is, is ook een perfect cadeau-idee voor een moeder of een dierbare vriendin. Het enige wat ze nodig hebben voor het cadeau is een elegant lint, want het parfum is al afgevuld in een visueel aantrekkelijke flacon. Het Italiaanse modelabel staat bekend om zijn hoogwaardige collecties voor vrouwen, die de geest van de tijd perfect weerspiegelen en staan voor stijl en elegantie in een klasse apart. Le Parfum maakt deze stijl perfect af.Naam
Eau de Parfum Spray, RoyalLijn
Le ParfumProductlijn
Vrouwengeuren
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), DIPROPYLENE GLYCOL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, GERANIOL, BHT, COUMARIN, CITRAL, CI 1914 (YELLOW 5), CI 147 (RED 4), CI 673 (EXT. VIOLET 2)
Alleen voor uitwendig gebruik.
- GIVE BACK BEAUTY SRL
- Via Torino 60, IT-20123 Mailand
- https://www.eliesaab.com/
Onze klanten zeggen over Le Parfum
5,0
(9)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk
















