0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 1242151
Elie Saab Le Parfum
Eau de Parfum Spray
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 03-03 tot wo 04-03
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Topnoten
sinaasappelbloesem
Hartnoten
jasmijn, patchoeli
Basisnoten
cederhout, rozenhoning
Naam
Eau de Parfum SprayLijn
Le ParfumProductlijn
VrouwengeurenGeursoort
bloemig, zoetProducttype
pompflaconToepassing
lichaam
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Benzyl Salicylate, Hexamethylindanopyran, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalyl Acetate, Pogostemon Cablin Oil, Citronellol, Geraniol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Acetyl Cedrene, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Peel Oil, Citrus Aurantium Peel Oil, Hydroxycitronellal, Bht, Isoeugenyl Acetate, Cananga Odorata Oil/Extract, Pinene, Jasmine Oil/Extract, Beta-Caryophyllene, Vanillin, Coumarin, Benzyl Benzoate, Geranyl Acetate, Benzyl Alcohol, Citral, Terpinolene, Benzaldehyde, Eugenol, Farnesol, Alpha-Terpinene, Ci 14700 (Red 4), Ci 42090 (Blue 1), Ci 19140 (Yellow 5), Ci 60730 (Ext. Violet 2).
- GIVE BACK BEAUTY SRL
- Via Torino 60, IT-20123 Mailand
- https://www.eliesaab.com/
Onze klanten zeggen over Le Parfum
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk












