ALLEEN VANDAAG: New Season Deal met 11%* korting op bijna ALLES
Shop nu

Electimuss London Keizer Gladiatoren Oud Extrait de Parfum

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De EmperorGladiator Oud van Electimuss London is een intens extrait de parfum dat de krachtige uitstraling en het uithoudingsvermogen van Romeinse gladiatoren thematiseert in een geur. De compositie begint met een opvallende combinatie van ziltig ambergrijs, kruidige kardemom en frisse Egyptische geranium, die een levendige eerste indruk achterlaat.

Een droge, aardse sfeer ontvouwt zich in het hart van de creatie, met noten van hooi-absoluut, Haïtiaanse vetiver en komijnzaad die doen denken aan een zonovergoten arena. De basis verankert de geur met een diepe, warme en harsachtige aanwezigheid, gevormd uit kostbare oudolie, cederhout, saffraan en een subtiel vleugje honing. Met een geurconcentratie van ongeveer 25% biedt dit uniseks parfum een uitzonderlijke levensduur en projectie. Gemaakt met uitgelezen ingrediënten is deze weelderige, houtachtig-kruidige geur een expressieve keuze voor de koelere maanden en speciale avondgelegenheden.

  • Intense, warme houtachtige en kruidige extrait de parfum.
  • Geïnspireerd door de krachtige uitstraling van Romeinse gladiatoren.
  • Complexe geurpiramide met oud, saffraan, vetiver en ambergrijs.
  • Hoge geurconcentratie van ongeveer 25% voor een langdurige aanwezigheid.
  • Unisex geur, ideaal voor de koelere seizoenen en de avond.
    • Basisnoten

      ambergrijs, aoud, ceder, patchoeli, vetiver
    • Topnoten

      honing, kardemon, karwij, ooievaarsbek, saffraan
    • Naam

      Extrait de Parfum, Gladiatoren Oud
    • Lijn

      Keizer
    • Productlijn

      Collecties
    • Artikelnr.

      1194192
    • Geursoort

      houtig, kruidig, leer
    • Productnaam

      veganistisch
    • Producttype

      spray
    Breng aan op pulsatiepunten zoals de nek, polsen of het decolleté om de kruidige, houtachtige en warme noten optimaal te laten ontvouwen.

    Een paar spraytjes zijn voldoende, want dit is een extrait de parfum.

    Ideaal voor avonden, speciale gelegenheden of momenten waarop een krachtige, beslissende indruk gewenst is.
    Alcohol Denat. ,Parfum (Fragrance) Alpha-Isomethyl Ionone ,Citronellol ,Coumarin ,Geraniol ,Linalool , Limonene ,Eugenol , Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol , Cinnamal ,Citral , Benzyl Cinnamate.

    ONTVLAMBARE VLOEISTOF. NIET GEBRUIKEN IN DE BUURT VAN OPEN VUUR GEBRUIK. Buiten bereik van kinderen bewaren. LET OP - ONTVLAMBAAR TOT ONTVLAMBAAR TOT DROOG. Verwijderd houden van hitte en vlammen. ALLEEN VOOR UITWENDIG GEBRUIK. GEBRUIK. SPRAY NIET IN DE OGEN.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Keizer

    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.929 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 05-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.