Artikelnr. 1008641
Eisenberg HappinessHappy
Eau de Parfum Spray- Verwachte levering met Post NLdo 11-06 tot vr 12-06
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De EISENBERG Happiness Happy Eau de Parfum Spray presenteert zich als een luchtige maar poederige compositie die ongeacht het geslacht gedragen kan worden. Als onderdeel van de Happiness lijn wordt deze geur gekenmerkt door een fijn afgestemd samenspel van verschillende bloemige en frisse noten die een harmonieuze structuur creëren. Het opent met een heldere topnoot die de sprankelende citrusfrisheid van bergamot combineert met de delicate, lichtgroene nuances van cyclamen. Dit wordt gevolgd door een veelzijdig, bloemig hart dat akkoorden van fresia, zonnige mimosa en jasmijn benadrukt. De basisnoot zorgt voor een zachte en langdurige finish, waarbij warme, houtachtige elementen zoals sandelhout en muskus worden gecombineerd met de karakteristieke, amandelachtige geur van heliotroop. Visueel benadrukt de rechthoekige, transparante fles de lichtheid van de inhoud en onthult de lichtgele vloeistof. Een gekleurde rechthoek op de voorkant, met zachte kleurverlopen in blauw, paars, geel en roze, zorgt voor een visueel accent dat past bij de naam van de geur. Het ontwerp wordt afgerond door een eenvoudige witte, cilindrische dop versierd met een zilveren band aan de basis.
- Geurkarakter: Een poederige bloemencompositie met frisse accenten, geschikt als uniseksgeur. Hoofdnoot: Opent met een combinatie van bergamot en cyclaam.
- Hartnoot: Een bloemenboeket van fresia, mimosa en jasmijn vormt het hart.
- Basisnoot: Warme afwerking met sandelhout, heliotroop en musk.
- Design: Transparante fles met kleurrijk etiket en witte en zilveren dop.
Topnoten
bergamot
Hartnoten
fresia, jasmijn, mimosa
Basisnoten
muskus, sandelhout
Naam
Eau de Parfum Spray, HappyLijn
HappinessProductlijn
Unisex parfumsGeursoort
bloemig, poederigProducttype
flesToepassing
lichaam
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
80 % VOL.
- JOSÉ EISENBERG S.A.
- 1ÈRE AVENUE, 12ÈME RUE, FR-06510 CARROS
- mail@eisenberg.com























