Artikelnr. 98498
Efalock Professional Elektrische apparaten
Curls Up krultangOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 17-03 tot wo 18-03
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Curls Up krultang van Efalock Professional is ontwikkeld voor het nauwkeurig vormen van krullen en golven. Het verwarmingselement met keramische coating zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling tijdens het stylen. De temperatuur kan digitaal worden ingesteld in stappen van 10 graden en kan oplopen tot 210 °C, waardoor hij kan worden aangepast aan verschillende haartexturen. De punt van het apparaat is warmtegeïsoleerd voor veilig gebruik. Dankzij een inklapbare standaard kan de hete krultang veilig worden opgeborgen. Het 3 meter lange snoer met 360° draaibaar scharnier biedt ook een grote bewegingsradius. Verkrijgbaar in verschillende diameters, van 11 mm voor gedefinieerde krullen tot 32 mm voor zachtere golven, kun je het juiste apparaat vinden voor de look die je wilt.
- Verwarmingselement met keramische coating voor gelijkmatige warmteverdeling
- Cijferig instelbare temperatuur tot 210 °C
- Hittegeïsoleerde punt en inklapbare veiligheidsstandaard
- 3 meter lange kabel met 360° draaibaar scharnier
- Beschikbaar in verschillende diameters voor verschillende krulstijlen
Naam
Curls Up krultangLijn
Elektrische apparatenProductlijn
Hairstyling
Maak een scheiding in het haar. Het is belangrijk om het bovenste haar omhoog te doen, omdat je de krullen vanaf de onderkant gaat draaien. Verdeel de rest van het haar in kleinere secties om het werk gemakkelijker te maken. Nu kun je beginnen: Zorg ervoor dat je strengen van dezelfde dikte op de krultang wikkelt voor een gelijkmatig resultaat.
Knijp de lok bij de punt vast en draai hem op de krultang. Houd de krul ongeveer 10 tot 20 seconden in deze positie.
Laat de krul afkoelen in je hand. Voor een meer nonchalante look kun je het haar aan het einde gewoon door elkaar schudden of kammen.
Fixeer het resultaat met haarlak of mousse. Gebruik een speciale krulcrème om definitie aan je krullen te geven.
- EFALOCK PROFESSIONAL TOOLS
- P.O. Box 9231, DE-97092 Würzburg
- https://www.efalock.com
- info@efalock.de
Onze klanten zeggen over Elektrische apparaten
Sara Yelgin
03.04.2023
Eerste en laatste bestelling!!!! Gewoon een apparaat opsturen dat niet werkt????? Erg vervelend!!!!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.at
Mona Sjöholm
23.11.2021
De krultang heeft een te hoge minimumtemperatuur. Je moet hem constant openen en sluiten om een temperatuur te behouden die je haar niet beschadigt.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.se





















