Neem de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**

Artikelnr. 1088109

EL GANSOSeñorita Mon AmourEau de Toilette Spray

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 29-07 tot do 30-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
De Seniorita Mon Amour Eau de Toilette Spray van EL GANSO is een parfum dat speciaal is ontwikkeld voor veeleisende vrouwen die op zoek zijn naar een frisse en verleidelijke geur. Deze geur combineert subtiele bloemenaroma's met fruitige en kruidige noten tot een harmonieus geheel. De topnoot van deze eau de toilette begint met frisse citrusnoten van sinaasappel en mandarijn, vergezeld van een vleugje zwarte bes. De hartnoot bevat een boeket van vrouwelijke bloemennoten, waaronder jasmijn, magnolia en oranjebloesem. De basisnoot geeft de eau de toilette een sensuele warmte met noten van vanille, muskus en amber.

Perfum voor de zelfbewuste vrouw

Seniorita Mon Amour Eau de Toilette Spray van EL GANSO is perfect voor dagelijks gebruik en kan zowel overdag als 's avonds gedragen worden. Het is een parfum dat de persoonlijkheid en charme van een zelfverzekerde vrouw benadrukt en haar een onweerstaanbare allure geeft. De elegante en tijdloze verpakking van Seniorita Mon Amour Eau de Toilette Spray maakt het ook een perfect cadeau voor vrouwen van alle leeftijden die op zoek zijn naar een klassieke maar moderne geur.
  • Topnoten

    amandelmelk, mandarijn, sinaasappel, zwarte bessen
  • Hartnoten

    heliotroop, jasmijn, rijst
  • Basisnoten

    amber, iris, muskus, vanille
  • Naam

    Eau de Toilette Spray
  • Lijn

    Señorita Mon Amour
  • Productlijn

    Vrouwengeuren
  • Geursoort

    bloemig, oriëntaals
De eau de toilette ontvouwt zijn persoonlijkheid pas in combinatie met de huid. De uniciteit van het parfum komt vooral tot uiting op de warme en pulserende zones van het lichaam (bijvoorbeeld de binnenkant van de polsen of de zones achter het oorlelletje).
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin, Citronellol, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Geraniol, BHT, Citral, CI 17200 (RED 33), CI 42090 (BLUE 1).
  • GHS02

Buiten bereik van kinderen houden. Niet in de ogen of op ontstoken huid spuiten.

  • Gevaar

    Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • PERFUMES Y DISEÑO COMERCIAL, S.L.
  • Calle de la Isla de Java 33, ES-28034 Madrid
  • pyd@pyd.es

Schrijf de eerste beoordeling voor Señorita Mon Amour

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.894 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.