Artikelnr. 195087
Clinique Penseel
Brush CleanserOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 17-03 tot wo 18-03
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Het zorgvuldig reinigen van make-up kwasten is een essentiële stap in een goed doordachte huidverzorgingsroutine. Clinique Makeup Brush Cleanser is ontworpen om dit proces te vereenvoudigen en de levensduur van je kwasten te ondersteunen. De formule is gericht op het effectief verwijderen van make-upresten en andere opbouw van kwastharen. Hierdoor blijven de oorspronkelijke textuur en vorm van de kwasten behouden. Het praktische sprayformaat maakt een gerichte en ongecompliceerde toepassing mogelijk, waardoor de reiniger snel in de kwastharen wordt verdeeld. Na het aanbrengen voelen de penselen weer fris aan en zijn ze klaar voor het volgende gebruik. Regelmatig onderhoud met deze reiniger zorgt ervoor dat de kwasten hun functie optimaal kunnen vervullen.
- Ontwikkeld voor het reinigen van make-up kwasten
- Verwijdert effectief resten en aanslag
- Ondersteunt het behoud van de kwastvorm
- Praktisch sprayformaat voor eenvoudig aanbrengen
- Geeft de borstelharen een fris gevoel
Naam
Brush CleanserLijn
PenseelProductlijn
Make-up
Breng de reinigingsgel rechtstreeks aan op de bevochtigde borstelkop en masseer deze voorzichtig in de borstelharen. Spoel de borstel vervolgens grondig uit met warm water en dep de borstelkop droog met een handdoek. Laat de opzetborstel over één rand vrij aan de lucht drogen. Als je een reinigingszeep gebruikt, wrijf dan met de borstel over het stuk zeep tot er schuim ontstaat. Was de zeep en borstel vervolgens grondig met warm water.
Reinigen is nog eenvoudiger met een reinigingspad. Maak de borstelharen vochtig, voeg zeep of borstelreiniger toe en laat het schuimen. Ga dan met de borstel over de pad. Na het uitwassen en deppen met een handdoek moet je de borstel aan de lucht laten drogen.
De makkelijkste manier om de borstel schoon te maken is met schoonmaakwater. Breng een ruime hoeveelheid van het product aan op een tissue en veeg de kwast grondig schoon. Je kunt het proces herhalen als de kwast erg vuil is. Het reinigingswater hoef je meestal niet uit te spoelen en je kunt de kwast meteen aan de lucht laten drogen.
Gebruiksaanwijzing: Aanbrengen op een peddel en uitsmeren. Goed afspoelen. Vorm opnieuw en leg plat te drogen. Let op: veiligheidsinformatie kan van tijd tot tijd veranderen. Raadpleeg de veiligheidsinformatie op de productverpakking voor de meest recente informatie. Licht ontvlambare vloeistof en damp. Schadelijk voor in het water levende organismen met langdurige gevolgen. Verwijderd houden van warmtebronnen, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. Verpakking goed gesloten houden. Voorkom lozing in het milieu. Buiten bereik van kinderen houden. Verwijderen volgens plaatselijke voorschriften.
- WHITMAN LBS NV
- Nijverheidsstraat 15, BE-B-2260 Oevel (Westerlo),
- contactmanufacturer@elcompanies.com





















