Bespaar 10%* op bijna alle geuren – of 14%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
Shop nu
4,5
Beoordeling 4,5/5 Sterren
(2)

Charlotte Meentzen Aloe Vera Sensitiv Oog rimpel gel

Charlotte Meentzen - Aloe Vera Sensitiv
-36%
Deel product

15 ml

€ 630,00 / 1 l

incl. btw

€ 9,45

Adviesprijs € 14,79

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf € 28,00

Leveringstijd met Post NL wo 11-11 tot do 12-11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Aloë Vera Sensitive Eye Wrinkle Gel van Charlotte Meentzen biedt een lichte en aangename verzorging voor de gevoelige huid rond de ogen. De zorgvuldig geselecteerde formule is gebaseerd op aloë vera gel en malve-extract, die de huid kunnen hydrateren en verzachten. De formule wordt aangevuld met jojoba-olie en vitamine E. De gel heeft een verfrissende textuur die zacht kan worden aangebracht en snel wordt opgenomen zonder een film achter te laten. Het is vrij van parfum, kleurstoffen, minerale olie, siliconen en PEG. De veganistische formule is dermatologisch getest en verpakt in een tube van 35% gerecycled plastic. Voor gerichte verzorging wordt de gel 's ochtends en 's avonds zachtjes in de huid rond de ogen geklopt.

  • Speciale verzorging voor de gevoelige huid rond de ogen
  • Met aloë vera, malve-extract, jojoba-olie en vitamine E
  • Lichte, verfrissende geltextuur
  • Zonder parfum en kleurstoffen
  • Een veganistische formule
    • Naam

      Oog rimpel gel
    • Lijn

      Aloe Vera Sensitiv
    • Productlijn

      Zorg
    • Artikelnr.

      285403
    • Toepassing

      ogen
    • Effect

      gladmakend
    • Eigenschap

      hydraterend, kalmerend, koelend
    • Huid

      gevoelige huid
    • Consistentie

      gel
    • Productnaam

      Clean Beauty
    • Producttype

      tube
    Ochtend en avond
    Aqua (Water), Glycerin, Methylpropanediol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Lecithin, Propanediol, Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Malva Sylvestris (Mallow) Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Dehydroxanthan Gum, Caprylyl Glycol, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Phenylpropanol, Tocopherol, Sodium Hydroxide

    Onze klanten zeggen over Aloe Vera Sensitiv

    4,5
    Beoordeling 4,5/5 Sterren
    (2)
    Klantenbeoordelingen

    Dit vind je misschien ook leuk

    Mehr Produkte zu dieser Marke

    Meer producten in deze categorie

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en krijg tot € 15** korting
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.5

    10.999 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 10% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 14% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 09-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Douglas Collection adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.