Alleen het beste – ontvang nu 22%* moederdagkorting

Menu

Parfumdreams
2,8 (4)

Carolina Herrera 212 Men Deodorant Spray

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalApplePayMasterCard
Gratis levering vanaf € 30,00
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
2,8
2,8
Klantenbeoordelingen

Martin J.

11.08.2022

Zeer aangename geur..........

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.at

Heren

Alexander Luft

26.03.2019

Zeer snelle levering.supergeur!!!

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Natalia R.

14.03.2019

De geur is mild en aangenaam. Mijn man gebruikt al jaren de deodorantspray van Kenzo, maar helaas is die twee jaar geleden uit de handel genomen. Daarna hebben we veel andere deodorantsprays geprobeerd, maar geen enkele was goed. Uiteindelijk hebben we 212 Men gevonden, die echt goed is.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Elisabeth Dege

11.10.2018

Ruikt erg lekker bij mijn man. Hij gebruikt het al een paar jaar.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Deodorant Spray,
Lijn
212 Men
Productlijn
Herengeuren
Geeft een fris gevoel en langdurige bescherming.
Toepassing
Neem je deodorant gewoon op in je ochtend- of avondverzorging. Na het reinigen van je huid, droog je je oksels grondig af. Breng een spray aan vanaf een afstand van ongeveer 10 tot 15 cm. Je hoeft jezelf niet helemaal in te sprayen om de deodorant te laten werken. Twee of drie korte spraytjes zijn voldoende. Gebruik een stick of roll-on direct op de huid. Een roll-on moet je van tevoren even schudden. Als je je deodorant hebt aangebracht, wacht dan een minuut of twee voordat je je aankleedt. Een deodorant is ook ideaal voor tussendoor en past in elke handtas.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, CITRAL, EUGENOL.
Merk
ANTONIO PUIG, SA
Plaza Europa 46-48, ES-08902 Barcelona
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

7.431 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief