Bespaar 8%* op bijna alle geuren – of 14%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
Shop nu

ArdellVolumineuze wimpersLift Effect Wimpers

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
De ARDELL wimpers zijn fijn en dik, met een gemiddelde lengte en een matig aantal haartjes - ideaal voor feestelijke gelegenheden. De wimpers zijn ontworpen in een kriskraspatroon en creëren een open, volumineus effect. De fijne punten geven de wimpers een bijzonder elegante en natuurlijke look. Dankzij de eenvoudige en precieze aanbrenging krijg je in slechts enkele ogenblikken een vollere en expressievere oogopslag. Perfect voor iedereen die een aantrekkelijke, elegante look wil voor speciale gelegenheden.
  • Naam

    Lift Effect Wimpers
  • Lijn

    Volumineuze wimpers
  • Productlijn

    Wimpers
  • Artikelnr.

    734739
  • Productnaam

    proefdiervrij, veganistisch
  • Producttype

    kunstwimpers
  • Toepassing

    wimpers
Breng een dun lijntje wimperlijm aan langs de wimperlijn.

Wacht ongeveer 30 seconden totdat de lijm lichtjes is opgedroogd.

Breng de wimperstrip aan langs de basis van de wimpers.

Pas de wimpers aan met een pincet of je vingers en bevestig ze aan je eigen wimpers.
  • American International Industries
  • 27 Upper Prembroke St, IE-Ste 5385 Dublin
  • ask@aiibeauty.com

Schrijf de eerste beoordeling voor Volumineuze wimpers

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.920 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 8% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 14% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 27-08-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.