Valentino Donna Born In Roma
Geschenkset
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLza 29-11 tot ma 01-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Naam
GeschenksetLijn
Donna Born In RomaProductlijn
Vrouwengeuren
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
03614274351064: LET OP: ONTVLAMBAAR TOT DROOG. VERWIJDERD HOUDEN VAN VLAMMEN, ONTSTEKINGSBRONNEN OF GLOEIENDE VOORWERPEN. NIET OP GEÏRRITEERDE HUID OF IN DE OGEN SPUITEN. BIJ CONTACT ONMIDDELLIJK MET OVERVLOEDIG WATER AFSPOELEN; 03614274351965: VOORZICHTIG: ONTVLAMBAAR TOT HET DROOG IS. VERWIJDERD HOUDEN VAN VLAMMEN, ONTSTEKINGSBRONNEN OF GLOEIENDE VOORWERPEN. NIET OP GEÏRRITEERDE HUID OF IN DE OGEN SPUITEN. BIJ AANRAKING ONMIDDELLIJK MET OVERVLOEDIG WATER AFSPOELEN.
- VALENTINO BEAUTY
- Rue Royale, FR-75008 Paris
- fragen@loreal-group.com
Onze klanten zeggen over Donna Born In Roma
Onze aanbevelingen voor u:

Morphe
Blush & Bronzer
Cheek Thrills Rouge Trio After Party
€ 22,09 € 19,88
- € 16,57
- € 14,91
- € 22,09
- € 19,88



















