0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
System Professional Lipid Code Repair
Perfect haar R5
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLvr 09-01 tot za 10-01
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
System Professional Energy Code Repair Perfect Hair R5 haarmousse versterkt fijn en gestrest haar en beschermt het tegen haarbreuk en gespleten haarpunten.
Repareert poreuze plekken in het haar
Fijn haar en het haar dat wordt belast door invloeden van buitenaf of chemische behandelingen, oogt vaak krachtloos en glansloos en is moeilijk te stylen. System Professional Energy Code Repair Perfect Hair R5 haarmousse werkt diep in het haar en bouwt de beschadigde structuur weer op. Het haar krijgt haar gezonde en vitale uitstraling terug, heeft weer kracht en volume en krijgt een zijdeachtige glans.Naam
Perfect haar R5Lijn
RepairProductlijn
Fibra
Het aanbrengen van de mousse is afhankelijk van het gewenste stylingresultaat. In principe heb je een hoeveelheid van een walnoot tot een tennisbal nodig, afhankelijk van de lengte van je haar. Breng de mousse aan in vochtig of droog haar. Gebruik in plaats van je handen een kam met brede tanden zonder scherpe randen of naden. Vermijd de wortels tijdens het aanbrengen, anders plakt de hoofdhuid aan elkaar. Voor verleidelijke krullen kneed je de mousse in de lengtes en punten en vervolgens droog je het haar boven je hoofd met een diffuser. Voor meer volume, werk de mousse in de lengtes en droog en stijl het haar ondersteboven.
Water/Eau/Aqua, Alcohol
Denat., PVP, Benzyl Alcohol, Panthenol, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Isopropyl
Alcohol, Disodium EDTA, Polyquaternium-4, Glycine, Alanine, Quaternium-80, Propylene
Glycol, Fragrance/Parfum, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal,
Limonene, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Sorbic Acid
Denat., PVP, Benzyl Alcohol, Panthenol, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Isopropyl
Alcohol, Disodium EDTA, Polyquaternium-4, Glycine, Alanine, Quaternium-80, Propylene
Glycol, Fragrance/Parfum, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal,
Limonene, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Sorbic Acid
WAARSCHUWING: Niet in de ogen spuiten. Buiten het bereik van kinderen houden.
- Wella Germany GmbH
- Berliner Allee 65-65a, DE-64295 Darmstadt
- wella@wella.com
Onze klanten zeggen over Repair
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk




















