Serge Lutens COLLECTION NOIREChergui
Eau de Parfum SprayOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLwo 17-12 tot do 18-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Geïnspireerd door een warme woestijnwind ontvouwt Chergui uit de COLLECTIE NOIRE van Serge Lutens zich als een veelzijdige en warme geur. De compositie combineert zoete en kruidige noten om een harmonieus totaalbeeld te creëren. Centraal staan akkoorden van honing en tabaksblad, die vergezeld worden door bloemige nuances zoals iris en roos. Een basis van sandelhout, amber en wierook geeft de geur een langdurige diepte en houtachtige warmte. De eau de parfum spray wordt gepresenteerd in een minimalistische, rechttoe rechtaan flacon die de heldere esthetiek van het merk weerspiegelt. De amberkleurige vloeistof binnenin geeft al een hint naar het warme karakter van de geur, die zich in de loop van uren op de huid ontwikkelt en geleidelijk zijn verschillende lagen onthult.
Hartnoten
roos
Basisnoten
amber, honing, iris, muskus, sandelhout, tabak, wierook
Naam
Eau de Parfum Spray, CherguiLijn
COLLECTION NOIREProductlijn
Unisex geurenGeursoort
kruidig, oriëntaals
Brandbaar
- LES SALONS DU PALAIS ROYAL-SHISEIDO SA
- 25, RUE DE VALOIS, FR-75001 PARIS
- www.shiseido.de
Onze klanten zeggen over COLLECTION NOIRE
Sabrina G.
15.03.2020
Gewoon geweldig. Ik kocht het alleen vanwege een proefmonster. En toen wist ik al dat ik dit parfum moest hebben. Heel bijzondere geur en waarschijnlijk niet voor iemand die van nogal zoete geuren houdt. Maar het is elke cent waard
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Liudmila Vaiciuliene
02.10.2018
Ik kocht het voor de eerste keer, maar ik vind het lekker, super 5 zetmeel en erg lang houdbaar.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dionysios P.
26.08.2016
Na een honingzoete start wordt het een asachtigere Abdessalam Attar's Tabac in het hart en een minder zoete Hermes' Ambre Narguile in de drydown. Schitterend! Ik ben er dol op, ook al is het een blinde aankoop.
Automatisch vertaald uit https://en.parfumdreams.de
Heren
Gerhard S.
30.12.2015
Erg lekkere geur. De ontvanger was er blij mee.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Heren
Bernard M.
09.06.2015
alles naar wens. alles OK. Graag weer
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Heren

















