Bespaar ALLEEN VANDAAG 9%* en 11%* in de app op bijna alles
Shop nu
3,6
Beoordeling 3,63/5 Sterren
(27)
Ontdek het merk

Artikelnr. 1206668

Schwarzkopf Professional Moisture Kick

Spuitconditioner
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 08-07 tot do 09-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Een goede vochtbalans vormt vaak de basis voor glad, handelbaar en verzorgd uitziend haar. De Moisture Kick Spray Conditioner van Schwarzkopf Professional is speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de behoeften van normaal tot droog, broos of krullend haar. Dit leave-in product wordt gekenmerkt door zijn speciale tweefasige textuur, die een romige en een waterige component combineert om een fijne emulsie te vormen wanneer het krachtig geschud wordt voor gebruik. De formule, verrijkt met glycerol, heeft als doel het haar en de hoofdhuid te hydrateren en het haaroppervlak visueel glad te maken. Een modern Vegan Care Complex vult de ingrediënten aan, waarbij het gebruik van sulfaten, siliconen, parabenen, minerale oliën en kunstmatige kleurstoffen bewust wordt vermeden in het belang van schone prestaties. De lichtgewicht formule kan het haar onmiddellijk ontwarren en ondersteunt de algemene doorkambaarheid zonder het te verzwaren. De spray biedt ook hittebescherming tijdens het föhnen om de haarstructuur te beschermen tegen thermische invloeden. Ingrediënten zoals panthenol en soja- en tarweaminozuren ronden de verzorgende formule af.

  • Leave-in spray met tweefasige textuur voor normaal tot droog haar
  • Formule met glycerol en Vegan Care Complex voor hydratatie
  • Kan de handelbaarheid verbeteren en biedt bescherming tegen hitte
  • Vrij van sulfaten, siliconen, parabenen en kunstmatige kleurstoffen
  • Een veganistische samenstelling zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong
  • Naam

    Spuitconditioner
  • Lijn

    Moisture Kick
  • Productlijn

    BC Bonacure
  • Eigenschap

    hydraterend, verzorgend
  • Consistentie

    emulsie
  • Productnaam

    ftalaatvrij, palmolievrij, parfumvrij, zonder allergenen, zonder conserveringsmiddelen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder pigment- en kleurstoffen
  • Producttype

    spray
  • Toepassing

    haar
  • Haartype

    droog haar, krullend haar, normaal haar
Goed schudden. Spray de leave-in conditioner in secties op handdoekdroog haar. Niet uitspoelen. Stijl zoals gewoonlijk.

Vermijd contact met de ogen. Spoel de ogen onmiddellijk uit met water als het product in contact is gekomen met de ogen. Buiten bereik van kinderen houden.
Aqua (Water, Eau)*Dicaprylyl Carbonate*Glycerin*Panthenol*Soy Amino Acids*Wheat Amino Acids*Serine*Threonine*Arginine HCl*PEG-7 Glyceryl Cocoate*Cetyl Ethylhexanoate*Parfum (Fragrance)*Citric Acid*Sodium Benzoate*Cetrimonium Chloride*Linalool*Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride*Citronellol*Alpha-Isomethyl Ionone*Geraniol*Limonene*Benzyl Alcohol*Potassium Sorbate

Vermijd contact met de ogen. Spoel de ogen onmiddellijk uit als het product in contact is gekomen met de ogen. Buiten het bereik van kinderen houden.

Onze klanten zeggen over Moisture Kick

3,6
Beoordeling 3,63/5 Sterren
(27)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.873 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De korting van 11% geldt alleen in de parfumdreams-app. Geldig tot 04-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.