5
(1)
Kies tot 2 gratismonsters
Rancé Eau de France
Eau de Toilette Spray
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLma 15-12 tot di 16-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Eau de France maakt deel uit van het nobele ensemble van bekroonde Rancé-geuren uit de 18e eeuw en is een eerbetoon aan het glorieuze verleden van een buitengewone geurdynastie. De tijdloze eau de toilette heeft niets van zijn exquise aantrekkingskracht verloren in de 21e eeuw. De bloemig-frisse compositie opent met topnoten van neroli, lavendel en bergamot.
Topnoten
bergamot, neroli
Hartnoten
gardenia, lavendel, viooltje, ylangylang
Basisnoten
muskus, patchoeli, sandelhout, vetiver
Naam
Eau de Toilette SprayLijn
Eau de FranceProductlijn
Unisex geurenGeursoort
bloemig, houtigProductnaam
acetonvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder conserveringsmiddelen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRAL
- Rancè & C. Srl
- Via Lombardini 10 , IT-20143 Milano
- https://www.rance1795.com
Onze klanten zeggen over Eau de France
5,0
(1)
Klantenbeoordelingen
Filter
Ernst J.
24.09.2015
Levering en waar voor je geld TOP! De geur is uniseks - ik heb hem voor mezelf besteld - maar mijn vrouw vindt hem ook lekker.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Heren
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk







