Artikelnr. 66666886
Nuxe Rêve de Miel
Nuxe Rêve de Miel Honing Lippenbalsem 15 g + Very Rose Rose Lip Balm 15 gOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLvr 20-03 tot za 21-03
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Rêve de Miel Ultra Voedende en Herstellende Lippenbalsem van NUXE is een rijke lipverzorging die speciaal is ontwikkeld om te voorzien in de behoeften van zeer droge en beschadigde lippen. De formule combineert waardevolle ingrediënten van natuurlijke oorsprong zoals lavendelhoning uit de Provence, propolis en bijenwas met sheaboter en zonnebloemolie. De subtiel smeltende balsemtextuur glijdt zacht over de lippen en geeft ze een intens gevoed gevoel. Een subtiele geur van grapefruit en citroen begeleidt het aanbrengen. De balsem kan naar behoefte dagelijks worden aangebracht. Voor een bijzonder intensieve behandeling kan een dikkere laag 's nachts als masker op de lippen worden aangebracht voor een glad gevoel.
TekstblokDe Nuxe Very Rose Lippenbalsem is een smeltzachte lippenbalsem in een elegant glazen potje. De rijke textuur, verrijkt met rozenolie-extract, ligt zacht op de lippen en laat een aangenaam gevoel achter. De balsem geeft de lippen een subtiele glans met een vleugje roze dat de natuurlijke lipkleur benadrukt. De formule met sheaboter en bijenwas ondersteunt de soepelheid van de lippen. Een delicate rozengeur begeleidt het aanbrengen en zorgt voor een moment van welzijn. De balsem is geschikt voor dagelijks gebruik en kan indien nodig meerdere keren worden aangebracht.
Naam
Nuxe Rêve de Miel Honing Lippenbalsem 15 g + Very Rose Rose Lip Balm 15 gLijn
Rêve de MielProductlijn
Gezichtsverzorging
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cera Alba/Beeswax, C10-18 Triglycerides, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Rosa Centifolia Flower Extract, Lithospermum Erythrorhizon Root Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Citric Acid, Benzyl Benzoate, Isoeugenol [N4109/A].
- Laboratoire Nuxe
- 127 rue d’Aguesseau, FR-92100 Boulogne-Billancourt
- sav@nuxe.com






















