Artikelnr. 1035331
Nina Ricci Nina
Eau de Toilette SprayOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 17-03 tot wo 18-03
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Nina Eau de Toilette Spray van Nina Ricci is een moderne geurcompositie die wordt gekenmerkt door zijn bloemige, fruitige lichtheid en doet denken aan een appel gedoopt in karamel. Onmiddellijk na het aanbrengen ontvouwt zich een pittige opening van citroen en limoen, die zorgt voor een verkwikkende, heldere frisheid. De geur ontwikkelt zich vervolgens tot een hartnoot die de delicatesse van gardeniabloesem combineert met het zoete accent van gekarameliseerde appel. Deze combinatie geeft de eau de toilette zijn onmiskenbare, speelse karakter. De basisnoot van warm cederhout en zachte witte muskus zorgt voor een harmonieuze afwerking en creëert een subtiele diepte. De creatie wordt gepresenteerd in de iconische appelvormige fles, die is versierd met drie delicate, zilverkleurige bladeren. De veganistische formule is vrij van parabenen, siliconen en sulfaten.
Topnoten
appel, ceder, citroen, fruitige noten, groene noten, muskus, pioenroos, praline
Hartnoten
appel, ceder, citroen, fruitige noten, groene noten, muskus, pioenroos, praline
Basisnoten
appel, ceder, citroen, groene noten, muskus, pioenroos, praline
Naam
Eau de Toilette SprayLijn
NinaProductlijn
VrouwengeurenEigenschap
acetonvrij, parabeenvrij, siliconenvrij, zonder paraffineGeursoort
bloemig, fruitigProductnaam
acetonvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder conserveringsmiddelen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van notenProducttype
spray
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
- Puig France S.A.S (PUIG FRANCE)
- 65/67 Avenue des Champs Élysées , FR-75008 Paris
- www.ninaricci.com













