Beauty Top Picks: Shop populaire favorieten en bestsellers met korting
StartMorpheAccessoiresSponzenOne & Done Multifunctional Makeup Sponge

Artikelnr. 1222758

MorpheSponzenOne & Done Multifunctional Makeup Sponge

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdo 06-08 tot vr 07-08
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Morphe One & Done Multifunctionele Make-up Spons is zo'n spons die je binnenkort niet meer in je badkamer wilt missen. De iconische vorm stelt zowel professionals als ambitieuze make-up artists in staat om het mengen van verschillende make-up producten voor de teint te optimaliseren. De Morphe One & Done Multifunctionele Make-up Spons is bovendien 100% veganistisch en maakt indruk met zijn robuuste constructie. Of je nu liever vloeibare, poederachtige of crèmige make-up gebruikt, de sponsjes zorgen altijd voor een zo natuurlijk en stijlvol mogelijke blending. Dankzij de afgeschuinde vorm en het vrij bolle silhouet liggen de sponsjes ook nog eens heel prettig in de hand.

De juiste vorm voor elke look

Met de afgeronde hoeken van de Morphe One & Done Multifunctionele Make-up Spons kun je make-up zo snel mogelijk aanbrengen. Het platte oppervlak verbetert de dekking, terwijl de punt van de spons kan worden gebruikt om zelfs moeilijk bereikbare gebieden aan te pakken. De spons heeft ook een licht schuine rand, die je kunt gebruiken voor bijzonder fijne delen van het gezicht - bijvoorbeeld om het gebied rond de ogen te definiëren, make-up op de lippen of voor individuele contouren. De spons is ook gemakkelijk schoon te maken, je kunt er zelfs een milde zeep voor gebruiken. Daarna moet je het resterende vocht uit de spons knijpen.

  • Naam

    One & Done Multifunctional Makeup Sponge
  • Lijn

    Sponzen
  • Productlijn

    Accessoires
  • Productnaam

    veganistisch
  • Toepassing

    gezicht
Handwas met een mild wasmiddel en warm water.

Masseer het wasmiddel zachtjes in de vervuilde plekken.

Spoel en herhaal tot het water helder is.

Knijp het overtollige vocht eruit.

Droog aan de lucht

*Vervang elke één tot twee maanden of wanneer er tekenen van slijtage verschijnen.

Schrijf de eerste beoordeling voor Sponzen

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.902 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.