Bespaar ALLEEN VANDAAG 9%* en 11%* in de app op bijna alles
Shop nu
Ontdek het merk

Artikelnr. 1178140

Marlies Möller Specialists

Energizer met cafeïne
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 07-07 tot wo 08-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Gerichte verzorging van de hoofdhuid vormt vaak de basis voor vitaal uitziend haar. De Specialists Caffeine Energiser van Marlies Möller is ontwikkeld om juist dit gebied te voorzien van geselecteerde ingrediënten. Centraal in de formule staat cafeïne die, in combinatie met andere bestanddelen, zorgt voor een merkbare frisheidsboost. De tonic heeft een verkoelend effect zodra het wordt aangebracht, waardoor de huid aangenaam gerevitaliseerd kan aanvoelen. De lichte textuur van het serum zorgt ervoor dat het snel wordt opgenomen zonder te verzwaren of zichtbare resten achter te laten. Verpakt in een witte, ergonomisch gevormde flacon met blauwe accenten en het kenmerkende gouden embleem, kan het product heel precies scheidingsgewijs worden aangebracht dankzij de taps toelopende dop. De formule is volledig siliconenvrij en veganistisch, waardoor het een eigentijdse toevoeging is aan de dagelijkse haarverzorging. Een zachte massage tijdens het aanbrengen kan de doorbloeding van de hoofdhuid stimuleren. Het harmonieuze samenspel van ingrediënten heeft als doel de hoofdhuid te revitaliseren. Dit leave-in product is geschikt voor alle haartypes en is genderneutraal.

  • Bevat revitaliserende cafeïne voor een verfrissend effect
  • Een veganistische en siliconenvrije formule
  • Verkoelende tonic die snel intrekt
  • Ergonomische fles voor nauwkeurige dosering
  • Kan de vitalisatie van de hoofdhuid ondersteunen
  • Naam

    Energizer met cafeïne
  • Lijn

    Specialists
  • Productlijn

    Beauty Haircare
  • Eigenschap

    haargroei, kalmerend, koelend
  • Consistentie

    serum
  • Productnaam

    siliconenvrij, veganistisch
  • Toepassing

    hoofdhuid
Aanbrengen op de hoofdhuid na het wassen en zachtjes inmasseren. Niet uitspoelen. Voor dagelijks gebruik.
Vermijd contact met ogen of slijmvliezen.
Aqua [Water], Alcohol Denat., Polyglyceryl-4 Caprate, Butylene Glycol, Niacinamide, Panthenol, Caffeine, Menthyl Lactate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Allantoin, Hydrolyzed Vegetable Protein, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Saccharide Isomerate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Citrate, Limonene.

Schrijf de eerste beoordeling voor Specialists

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.868 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De korting van 11% geldt alleen in de parfumdreams-app. Geldig tot 04-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.