Maison Margiela ReplicaSailing Day
Eau de Toilette SprayOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 16-12 tot wo 17-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Maison Margiela Replica Sailing Day vangt de olfactorische herinnering aan een zorgeloze dag op open zee. Deze unisex eau de toilette opent met een sprankelende topnoot van aldehyden, jeneverbes en een vleugje rode peper, die doet denken aan een frisse zeebries. In het hart van de compositie worden aquatische akkoorden gecombineerd met de poederachtige elegantie van iris en het kruidige van koriander om het gevoel van een koele branding op de huid te creëren. De basisnoot verankert de geur met warme, houtachtige nuances van cederhout en de zilte diepte van ambergris, die doet denken aan zongedroogd drijfhout aan de kust. De geur wordt gepresenteerd in een minimalistische flacon met een katoenen label geïnspireerd op de modelabels van Maison Margiela, wat het unieke karakter van de Replica reeks benadrukt.
- Een frisse en aquatische unisex geur met houtachtige en kruidige accenten. Geïnspireerd door de herinnering aan een zeildag op zee.
- Een geurcompositie met noten van aldehyden, mariene akkoorden, iris en cederhout.
- Onderdeel van de Replica collectie, die olfactorisch specifieke momenten en plaatsen vastlegt.
- Gepresenteerd in een puristische fles met een karakteristiek stoffen label.
Topnoten
jeneverbes
Hartnoten
koriander
Naam
Eau de Toilette Spray, Sailing DayLijn
ReplicaProductlijn
Unisex geurenGeursoort
aquatisch, frisProductnaam
acetonvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
LET OP: ONTVLAMBAAR TOT HET DROOG IS. VERWIJDERD HOUDEN VAN VLAMMEN, ONTSTEKINGSBRONNEN OF GLOEIENDE VOORWERPEN. NIET OP GEÏRRITEERDE HUID OF IN DE OGEN SPUITEN. BIJ CONTACT ONMIDDELLIJK MET OVERVLOEDIG WATER AFSPOELEN.
- MAISON MARGIELA PARFUMS
- 14, RUE ROYALE, FR-75008 PARIS
- fragen@loreal-group.com
Onze klanten zeggen over Replica
Susi We
11.03.2023
Ik ben dol op deze geur, hij ruikt fris en aquatisch.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Anke Albus
21.09.2022
Alles was geweldig als verjaardagscadeau
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Rosalie R.
09.09.2022
Een geweldige geur....fris en buitengewoon.... die ook nog eens lang blijft hangen voor een edt.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Aline Pallers
13.01.2022
Een heerlijke geur. Ongelooflijk fris, doet je denken aan een zomervakantie aan zee <3
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Onze aanbevelingen voor u:

Jo Malone London
Poppy & Barley
Keulen
€ 77,02 € 69,32
- € 57,77
- € 51,99
- € 77,02
- € 69,32

Jo Malone London
Mimosa & Cardamom
Keulen
€ 77,02 € 69,32
- € 57,77
- € 51,99
- € 77,02
- € 69,32


















