La Prairie Reiniging & Toner Crystal Micellar Water
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
-
Koop op Rekening
-
Levering binnen 2-3 dagen
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Crystal Micellar Water
Lijn
Reiniging & Toner
Productlijn
Huidverzorging
Huid
droge huid, gecombineerde huid, gevoelige huid, normale huid, onzuivere huid, rijpere huid
Eigenschap
antiaging, kalmerend, mineraliseert, regenererend, reinigend, zuiverend
Consistentie
water
Toepassing
gezicht
Crystal Micellar Water Eyes · Face van La Prairie is een essentieel reinigingsritueel dat in één enkel gebaar vloeibare kristaltechnologie combineert met de weelde van puur, helder Zwitsers gletsjerwater om de huid perfect te reinigen. Soms is er minder tijd voor een volledig reinigingsritueel, maar blijft het verwijderen van make-up, vervuilende stoffen en andere onzuiverheden essentieel voor het behoud van een jeugdige, schone huid. Crystal Micellar Water Eyes · Face is een zacht maar effectief reinigend micellair water dat make-up en andere onzuiverheden aantrekt en zich eraan bindt, zodat ze vervolgens kunnen worden weggeveegd, zonder de huid uit te drogen. Crystal Micellar Water Eyes · Face is ontwikkeld met gletsjerwater, het resultaat van eeuwenlange zuivere bergsneeuw bevroren tot ijs dat, terwijl het smelt en langzaam door granietlagen sijpelt, wordt verrijkt met mineralen. Crystal Micellar Water Eyes · Face is verbeterd met verzachtende ingrediënten en aangevuld met het exclusieve Cellular Complex van La Prairie, dat de huid van energie voorziet en het natuurlijke vernieuwingsproces van de huid stimuleert. - Verwijdert alle onzuiverheden en make-up, zonder het gebruik van water. - Beschermt de huid dankzij een rijke combinatie van antioxidanten. - Maakt de huid schoon, verkwikt en kalmeert, en zorgt voor een gehydrateerde en gezond uitziende huid.
Toepassing
Micellair water kan zowel 's ochtends als 's avonds worden gebruikt. Het verwijdert overtollig talg na het wakker worden, maar ook make-up en vuil voordat je naar bed gaat. Doordrenk een wattenschijfje met micellair water en veeg het zachtjes over het hele gezicht. Als één wattenschijfje niet genoeg is om mascara en make-up te verwijderen, herhaal je het aanbrengen. Voor waterproof make-up kun je het wattenschijfje een paar seconden op je ogen of mond laten zitten en het dan naar beneden trekken. Na het reinigen is het raadzaam om het micellair water kort af te spoelen, zodat de ingrediënten de huidbarrière niet kunnen beschadigen.
Ingrediënten
"Water (Aqua), Propanediol, Poloxamer 124, Glycoproteins, Panax Ginseng Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Lactobacillus Ferment, Sodium Hyaluronate, Euphrasia Officinalis Extract, Panthenol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Carnosine, Lecithin, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Pantolactone, BHT, Citric Acid, Alcohol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol
Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd contact met de ogen. Als het in de ogen komt, grondig met water uitspoelen. Stop met gebruik wanneer tekenen van irritatie optreden. Buiten bereik van kinderen houden. Niet voor kinderen gebruiken.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk