It's Shopping Night: bespaar tot middernacht 22%* op beauty
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Isadora Concealer

De contourstick
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLma 18-05 tot di 19-05
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Met de Isadora Contour Stick kun je de gelaatstrekken nauwkeurig definiëren en modelleren. De romige, zachte textuur kan moeiteloos worden aangebracht en gemengd voor een gelijkmatig en natuurlijk resultaat. Het praktische potloodformaat maakt het mogelijk om gericht aan te brengen, precies waar de contouren moeten worden gezet of verdiept. De opbouwbare kleur pay-off zorgt voor een aanpasbare intensiteit die harmonieus opgaat in de algehele make-up. De stick is verkrijgbaar in verschillende tinten, is geschikt voor verschillende huidtinten en kan ook worden gebruikt als bronzer. De formule is ook geurvrij en klinisch getest, waardoor het een goede keuze is voor dagelijks gebruik.

  • Crèmige textuur voor gemakkelijk mengen
  • Praktisch potloodformaat voor nauwkeurig aanbrengen
  • Opbouwbare dekking voor een op maat gemaakt resultaat
  • Geurvrij en klinisch getest
    • Naam

      De contourstick
    • Lijn

      Concealer
    • Productlijn

      Make-up gezicht
    • Huid

      gevoelige huid
    • Eigenschap

      dermatologisch getest, mild
    • Consistentie

      crème
    • Productnaam

      geschikt voor de gevoelige huid, proefdiervrij, veganistisch
    • Producttype

      potlood
    • Toepassing

      gezicht
    Breng de Contour Stick'n Brush aan op de blote huid of over foundation om de holte van je wangen, kaaklijn en zijkanten van je neus of andere delen van je gezicht te contouren. Vervaag met de ingebouwde kwast of met je vingers.
    Dicaprylylcarbonat, Ethylhexylpalmitat, Titandioxid [nano], Neopentylglykoldiheptanoat, Zinkoxid, Polyethylen, hydriertes Sonnenblumenkernöl, Methylmethacrylat-Crosspolymer, Polypropylen, Glyceryldibehenat, Tribehenin, Aluminiumoxid, Dimethicon, Glycerylbehenat, synthetisches Fluorophlogopit, Lecithin, Tocopherol, Ascorbylpalmitat, Zitronensäure [+/-CI77891/Titandioxid, CI77491, CI77492, CI77499/Eisenoxide].

    Onze klanten zeggen over Concealer

    0,0
    Beoordeling 0/5 Sterren
    (0)
    Klantenbeoordelingen
    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.825 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 13-05-2026, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    ** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief