Bespaar 12%* op bijna alle geuren – of 7%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
StartHerômeOgenSchoonmakenZachte oogmake-up remover
Ontdek het merk

Artikelnr. 234423

Herôme Schoonmaken

Zachte oogmake-up remover
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLza 25-07 tot ma 27-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Het zorgvuldig verwijderen van cosmetische resten van de oogcontour is een essentiële stap in de dagelijkse schoonheidsroutine om de huid voor te bereiden op de volgende stappen. De Gentle Eye Make-up Remover van Herôme is speciaal ontwikkeld om zowel conventionele als waterproof oogmake-up effectief te verwijderen zonder dat je hard hoeft te wrijven. Deze speciale formule laat olie helemaal achterwege ten gunste van een lichte, heldere textuur verrijkt met kamille-extract. Dankzij deze uitgekiende samenstelling laat het product geen vettig laagje of vet residu achter op de huid, waardoor een schoon en fris oppervlak ontstaat. De milde focus van de ingrediënten is ontworpen om de tere huid rond de ogen op milde wijze te reinigen. De vloeistof is ook zo samengesteld dat het gebruikt kan worden door mensen die contactlenzen dragen. De praktische flacon maakt een precieze dosering op een wattenschijfje mogelijk, waardoor het product zuinig en doelgericht kan worden aangebracht.

  • Vrije formule voor het verwijderen van waterproof make-up
  • Bevat kamille-extract voor een aangenaam huidgevoel
  • Laat geen vettige film en geen residu achter
  • Ook geschikt voor contactlensdragers
    • Naam

      Zachte oogmake-up remover
    • Lijn

      Schoonmaken
    • Productlijn

      Ogen
    • Eigenschap

      kalmerend, olievrij, reinigend
    Oogmake-up removers zijn meestal verkrijgbaar in vloeibare vorm en zijn gemakkelijk aan te brengen. Doordrenk een wattenschijfje met een paar druppels van het product. Plaats het bevochtigde wattenschijfje vervolgens drie seconden op het ooglid en veeg van boven naar beneden. Herhaal het aanbrengen totdat alle make-up is verwijderd en het wattenschijfje schoon blijft.
    Aqua, Alcohol denat. Disodium Lauroamphodiacetate, Panthenol, Propyleneglycol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Phenylpropanol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Bisabolol, Triethanolamine, Tocopherol, Parfum, Benzyl Salicylate, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 16185.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Schoonmaken

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.888 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 12% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 7% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 23-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.