ALLEEN VANDAAG: Bespaar 7%* op bijna alles – ook boven op afgeprijsde artikelen
Shop nu

Grown Alchemist Peeling Enzyme Exfoliator

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
  • Naam

    Enzyme Exfoliator
  • Lijn

    Peeling
  • Productlijn

    Gezichtsverzorging
  • Artikelnr.

    1259643
  • Toepassing

    gezicht
  • Eigenschap

    mild
  • Finish

    stralend
  • Huid

    gevoelige huid
  • Consistentie

    peeling
  • Producttype

    tube
Het aanbod gezichtsscrubs is zeer uitgebreid en omvat talloze crèmes en lotions, maar ook pads en huidverzorgingsapparaten zoals de Foreo ESPADA 2. De toepassingen zijn net zo gevarieerd als de scrubs zelf. Breng een gepaste hoeveelheid conventionele scrubs zoals crèmes en lotions aan op de vochtige huid van het gezicht, de huid en het decolleté en masseer ze met ronddraaiende vingerbewegingen in de huid. Het gebied rond de ogen moet royaal vermeden worden. Was de producten na het scrubben voorzichtig van de huid. Exfoliërende pads zijn nog gemakkelijker te gebruiken. Neem een wattenschijfje en oefen lichte druk uit op de te scrubben huidzones. De scrubdoekjes voor huidverzorgingsapparaten worden daarentegen in het apparaat geplaatst en scrubben de huid bijna automatisch.
Water/Aqua/Eau, Glycerin, Papain, Sphingomonas Ferment Extract, Xanthan Gum, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Triethyl Citrate, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Extract, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citric Acid, Vanillin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Collagen Amino Acids, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Limonene, Linalool.

Schrijf de eerste beoordeling voor Peeling

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.954 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 27-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.