Neem de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(5)

Gold Professional Finish Ten In One

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Ten In One Spray van Gold Professional is een veelzijdig finishing product dat wordt gebruikt als laatste stap in de haarverzorgingsroutine. De lichte, veganistische formule is gebaseerd op een samenstelling van arganolie en zonnebloemextract. De formule bevat ook omega-6 vetzuren en vitamine A en E. Het aanbrengen is bijzonder eenvoudig: De leave-in spray wordt eenvoudig op het haar aangebracht en hoeft niet te worden uitgespoeld zonder het te verzwaren. Het kan ervoor zorgen dat het haar gemakkelijker te kammen en te ontwarren is. Tegelijkertijd kan het helpen om pluizig haar te temmen. Het haar krijgt een natuurlijke glans en de spray kan helpen om de kleurbriljantie van gekleurd haar te behouden. Als universeel product is het geschikt voor alle haartypes.

  • Veelzijdige leave-in verzorgingsspray voor alle haartypes
  • Lichtgewicht, niet verzwarend en veganistische formule
  • Bevat arganolie en zonnebloemextract
  • Kan de doorkambaarheid ondersteunen en kroes onder controle houden
  • Geeft een natuurlijke glans
  • Naam

    Ten In One
  • Lijn

    Finish
  • Productlijn

    Haren
  • Artikelnr.

    761056
  • Toepassing

    haar
  • Eigenschap

    beschermend, hydraterend, regenererend, verzorgend
  • Haartype

    alle haartypen
  • Voedingsstoffen

    vitamine E
  • Productnaam

    antioxidanten
  • Producttype

    spray
AQUA • ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL • HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED EXTRACT • CETEARYL ALCOHOL • PANTHENOL • QUATERNIUM-80 • PROPYLENE GLYCOL • ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • CAPRYLYL GLYCOL • ETHYLTRIMONIUM CHLORIDE METHACRYLATE/HYDROLYZED WHEAT PROTEIN COPOLYMER • BUTYLENE GLYCOL • DISODIUM EDTA • SORBIC ACID • ETHYLHEXYL SALICYLATE • CYCLOPENTASILOXANE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • PHENOXYETHANOL • POTASSIUM SORBATE • CITRIC ACID • PARFUM • LINALOOL • LIMONENE • BENZYL SALICYLATE • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CITRONELLOL • COUMARIN

Onze klanten zeggen over Finish

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(5)
Klantenbeoordelingen
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.940 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.