Bespaar 12%* op bijna alle geuren – of 7%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
StartDeclaréHuidverzorgingAge ControlVitamine A Booster Oogcrème
Ontdek het merk

Artikelnr. 1151608

Declaré Age Control

Vitamine A Booster Oogcrème
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLza 11-07 tot ma 13-07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
De Age Control Vitamin A Booster Eye Cream van Declaré is een prachtig huidverzorgingsproduct dat zorgt voor een adembenemende blik rond de ogen. Met zijn krachtige complex van actieve ingrediënten bestrijdt het effectief fijne lijntjes en rimpels rond de ogen. Het minimaliseert de diepte van rimpels en vermindert donkere kringen. Een biometrische peptide stimuleert samen met extract van rode klaver de wimpergroei, maakt de wimpers dikker en langer. De oogzone wordt intensief verzorgd, gevoed en gehydrateerd.

Exclusieve huidverzorging voor een zijdezachte, egale oogcontour

De Age Control Vitamin A Booster Eye Cream van Declaré geeft de oogcontour een jeugdige uitstraling door fijne lijntjes en rimpels glad te strijken en de diepte van rimpels te verminderen. Het verheldert zichtbaar donkere schaduwen onder de ogen. Het ondersteunt de groei van de wimpers en laat ze er voller en langer uitzien. Het helpt ook de huid te regenereren. Het is veganistisch en geschikt voor alle huidtypes. Breng de oogcrème 's ochtends en 's avonds aan op de buitenste oogcontouren en masseer het met ronddraaiende bewegingen in de huid. Breng 's avonds een beetje crème aan op de wimpers. Ervaar een jeugdig stralende oogcontour en volle, lange, verleidelijke wimpers!
  • Naam

    Vitamine A Booster Oogcrème
  • Lijn

    Age Control
  • Productlijn

    Huidverzorging
  • Eigenschap

    antiaging, oogcrème
  • Toepassing

    ogen
Breng 's ochtends en 's avonds een kleine hoeveelheid Vitamin A Booster Eye Cream aan op de buitenste oogzone en masseer het in. Breng 's avonds een grotere hoeveelheid oogcrème aan en wrijf zachtjes over de wimpers.
Aqua [Water], Propylheptyl Caprylate, Butylene Glycol, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Oryza Sativa (Rice) Starch, Cetearyl Olivate, C12-15 Alkyl Benzoate, Sorbitan Olivate, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Hydrolyzed Lupine Protein, Lecithin, Dunaliella Salina Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrolyzed Linseed Extract, Palmitoyl Tripeptide-5, Ethylhexylglycerin, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ectoin, Glyceryl Caprylate/Caprate, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Saccharide Isomerate, Pantolactone, Panthenol, Ceramide Np, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Gellan Gum, Calcium Chloride, Hydrogenated Lecithin, Alcohol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Citrate, Dextran, Hydroxyacetophenone, Tocopherol, Sodium Phytate, Parfum [Fragrance], Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ci 15 985 [Yellow 6], Ci 16 035 [Red 40].

Schrijf de eerste beoordeling voor Age Control

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.880 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 12% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 7% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 10-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.