5
(1)
Kies tot 2 gratismonsters
DIOR Les Créations de Monsieur DiorEau Fraîche
Eau de Toilette Spray
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 04-11 tot wo 05-11
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Productinformatie
Topnoten
citroen, sinaasappel
Hartnoten
hout
Basisnoten
mos, vanille
Naam
Eau de Toilette Spray, Eau Fraîche
Lijn
Les Créations de Monsieur Dior
Productlijn
Vrouwengeuren
Eau Fraîche is een frisse, verkwikkende Eau de Toilette op basis van citrus, het is de voorloper van frisse geuren. De geur is een succes sinds zijn lancering, deze frisse chypre blijft een cult klassieker door zijn elegantie en frisheid. De essentie van welzijn, een verademing.
Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
#07929/A ALCOHOL ● AQUA (WATER) ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LIMONENE ● LINALOOL ● ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE ● CITRONELLOL ● CITRAL ● GERANIOL ● EVERNIA PRUNASTRI (OAKMOSS) EXTRACT ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE ● ALPHA-ISOMETHYL IONONE ● COUMARIN ● HYDROXYCITRONELLAL ● CINNAMYL ALCOHOL ● EUGENOL ● HEXYL CINNAMAL ● BHT ● ISOEUGENOL ● CI 19140 (YELLOW 5) ● TOCOPHEROL ● CI 60730 (EXT.VIOLET 2) ● CI 14700 (RED 4)
Merk
Onze klanten zeggen over Les Créations de Monsieur Dior
5,0
(1)
Klantenbeoordelingen
Filter
Françoise L.
24.12.2019
Heerlijk fris Ik draag het al 60 jaar...
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd























