Happy Singles’ Day! Bespaar 22%* op je favorieten
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Catrice The Joker

2-Phase Face Serum
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 12-11 tot do 13-11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
2-Phase Face Serum
Lijn
The Joker
Productlijn
Collectie
Eigenschap
hydraterend, verzorgend
Consistentie
serum
Productnaam
glutenvrij, lactosevrij, parabeenvrij, veganistisch, zonder olieachtige ingrediënten
Toepassing
decolleté, gezicht, hals
Finish
natuurlijk, stralend
Trakteer je huid op pure verwennerij met het 2-Phase Face Serum uit de The Joker Limited Edition lijn van Catrice. Dit is een lichtgewicht serum voor dagelijkse huidverzorging. Gebruik het als basis voor latere make-up of trakteer je huid 's nachts op een extra dosis verzorging. Het bijzondere aan dit serum is de tweefasenformule. Het hydrateert niet alleen het gezicht, maar ook de hals en het decolleté. Het serum kan gemakkelijk op de huid worden aangebracht met het bijgeleverde pipetje. Masseer het daarna zachtjes in.

Serum voor decolleté, gezicht en hals uit de limited edition van Catrice

Tocoferylacetaat, een derivaat van vitamine E, is een van de ingrediënten in dit tweefasenserum voor huidverzorging. Het merk Catrice richt zich op huidverzorgings- en make-up producten die volledig cruelty-free zijn. Verwen jezelf met een zuiver geweten met het 2-fasen gezichtsserum uit de The Joker Limited Edition lijn. Het is ook een puur veganistisch product. Het is dus perfect voor iedereen die dierlijke ingrediënten in zijn schoonheidsritueel wil vermijden. Het is ook vrij van gluten, microplastics, olie en parabenen.
Ingrediënten
INGREDIENTS: AQUA (WATER), ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERIN, SQUALANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, XANTHAN GUM, LACTIC ACID, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CI 60725 (VIOLET 2).
Merk
cosnova GmbH
Am Limespark 2, DE-65843 Sulzbach (Taunus)

Onze klanten zeggen over The Joker

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

9.732 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 11-11-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief