Gift the Magic of Beauty – nu met 25%* korting!
4,2
Beoordeling 4,2/5 Sterren
(10)

Cacharel Anais Anais

Eau de Toilette Spray
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLza 13-12 tot ma 15-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Anais Anais van Cacharel is een tijdloze geurklassieker die de delicatesse van witte bloemen centraal stelt en een onmiskenbaar vrouwelijke signatuur heeft. Deze eau de toilette spray ontvouwt een bloemig-fris aura dat doet denken aan een wandeling door een weelderige lentetuin. De compositie opent met de heldere noot van bourbonlelie, die de opmaat vormt voor een gelaagde bloemenervaring. In het hart van de geur wordt een romantisch ensemble van roos, jasmijn, lelietje-van-dalen en ylang-ylang gecombineerd tot een harmonieus akkoord. Een basis van houtachtige noten zoals sandelhout en vetiver, die elegant wordt afgerond met warme muskus, zorgt voor een zachte diepte en een langdurige indruk. Het lichte maar aanwezige karakter maakt Anais Anais een geschikte metgezel voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden, vooral op warmere dagen. Het ontwerp van de flacon met zijn delicate bloemmotieven en parelmoerkleurige dop weerspiegelt de onschuldige stijl van de compositie.

  • Bloemfrisse damesgeur met een romantisch karakter
  • Compositie van witte bloemen zoals lelie, roos en jasmijn
  • Warme basis van muskus, sandelhout en vetiver
  • Lichte en elegante geur, ideaal voor lente en zomer
    • Topnoten

      bergamot, citrus, galbanum, hyacint, lavendel, lelie, zwarte bessen
    • Hartnoten

      groene noten, iris, kruidnagel, sinaasappel, ylangylang
    • Basisnoten

      amber, leer, mos, muskus, patchoeli, sandelhout, vetiver, wierook
    • Naam

      Eau de Toilette Spray
    • Lijn

      Anais Anais
    • Productlijn

      Vrouwengeuren
    • Geursoort

      bloemig
    Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

    Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

    Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

    Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
    ALCOHOL • AQUA / WATER • PARFUM / FRAGRANCE • HEXYL CINNAMAL • BENZYL SALICYLATE • BENZYL ALCOHOL • HYDROXYCITRONELLAL • CITRONELLOL • LINALOOL • BENZYL CINNAMATE • GERANIOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • EUGENOL • BENZYL BENZOATE • CINNAMYL ALCOHOL • FARNESOL • LIMONENE • ISOEUGENOL • CINNAMAL • CITRAL • COUMARIN

    OPGELET: ONTVLAMBAAR TOT HET OPGEDROOGD IS. VERWIJDERD HOUDEN VAN WARMTE EN OPEN VUUR. VERMIJD SPUITEN RICHTING DE OGEN.

    Onze klanten zeggen over Anais Anais

    4,2
    Beoordeling 4,2/5 Sterren
    (10)
    Klantenbeoordelingen

    Virginie ¨PERRIN

    Beoordeling 5/5 Sterren

    15.04.2023

    Ik ben er dol op. Ik gebruik het al jaren en ben er nog steeds dol op. Ruikt te lekker en blijft goed zitten.

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.fr

    Gabriele Bauer

    Beoordeling 5/5 Sterren

    08.12.2022

    Al vele jaren hou ik nog steeds van de geur

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

    Birgitte Madsen

    Beoordeling 5/5 Sterren

    04.06.2021

    Een van mijn favorieten, met een heerlijke geur die me doet denken aan een mooie zomerdag 😊 krijg nooit genoeg van deze geur.

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.dk

    Dames

    Kristina Hennebel

    Beoordeling 5/5 Sterren

    18.10.2020

    Heerlijke parfum, blijft lang aanwezig. 30ml handig formaat.

    .

    Beoordeling 5/5 Sterren

    11.06.2020

    Mijn lieve vrouw koopt al zo'n 40 jaar alle 3 de producten van Cacharel: Eden, loulou, Anais...altijd wij en altijd omdat zij en de geur alsof het voor haar gemaakt is😍😍😍😍

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

    * Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.156 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 10-12-2025.
    ** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief