Xmas countdown: bespaar 25%* en haal cadeaus op tijd in huis
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Bumble and bumble Speciale verzorging

Seaweed Air Dry Cream
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 23-12 tot wo 24-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Met de Seaweed Air Dry Cream van Bumble and bumble kun je je haar nu stylen en een lichte, flexibele hold geven, terwijl je tegelijkertijd profiteert van intensieve verzorging. Het speciale verzorgingsproduct is een combinatie van stylingcrème en leave-in conditioner. Het bevat onder andere waardevolle extracten van algen en zeewier, die je haar langdurig hydrateren. De Seaweed Air Dry Cream van Bumble and bumble helpt ook om pluizig en statisch haar onder controle te houden en voorkomt dat vocht je look binnendringt. De speciale crème kun je eenvoudig in handdoekdroog haar werken en vervolgens aan de lucht laten drogen.

Voedt en hydrateert de hoofdhuid en voedt het haar

De Seaweed Air Dry Cream van Bumble and bumble helpt de hoofdhuid gezond en in balans te houden doorde hoofdhuid te voeden en te hydrateren. De speciale verzorging zorgt er ook voor dat je haar sneller droogt aan de lucht, precies zoals je het van tevoren gestyled hebt. Dankzij de hoogwaardige en milde formule zonder dierproeven, parabenen, sulfaten en fosfaten is het product geschikt voor dagelijks gebruik en voor alle haartypes.
  • Naam

    Seaweed Air Dry Cream
  • Lijn

    Speciale verzorging
  • Productlijn

    Styling
  • Eigenschap

    anti-pluis, hittebescherming, hydraterend
  • Productnaam

    proefdiervrij
  • Toepassing

    haar
  • Haartype

    fijn haar, normaal haar
Leave-in conditioners zijn een ongecompliceerde manier om het haar te verzorgen en worden gebruikt na het wassen als vervanging voor conditioner. Afhankelijk van het gekozen product kunnen de conditioners in handdoekdroog haar worden gesprayd of gemasseerd. Neem na het wassen een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot van de leave-in conditioner uit de fles en verdeel deze over de lengten van het handdoekdroge haar. Werk de conditioner vervolgens grondig in de lengten en punten van het haar. De leave-in conditioner blijft in het haar tot de volgende shampoo. Je kunt direct na het aanbrengen beginnen met het kammen en stylen van je haar.
Water\Aqua\Eau, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Polyquaternium-37, Myristyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Laminaria Saccharina Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Lactobacillus Ferment, Argania, Spinosa Kernel Oil, Pyridoxine Hcl, Phytic Acid, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Lauryl Glucoside, Tocopherol, Zinc Sulfate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Pentylene Glycol, Propanediol, Vinyl Caprolactam/Vp/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Polyquaternium-11, Stearyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Limonene, Eugenol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.

Onze klanten zeggen over Speciale verzorging

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.350 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief