Vier The Power of Beauty met ons en profiteer van 25%* korting
Nu besparen!
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Ontdek het merk

Artikelnr. 1059096

Bruno Banani Man

Deodorant Spray
Deel product

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLza 07-03 tot ma 09-03
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Met een opvallende, metallic zilveren look is de Bruno Banani Man Deodorant Spray een aromatische toevoeging aan je dagelijkse routine. De compositie opent met frisse accenten van lavendel en steranijs, die een verkwikkende sfeer kunnen creëren. Centraal in de geur staat een complexe, kruidige hartnoot die nuances van kruidnagel, karwij, tijm en basilicum combineert met het wrange, ongewone aroma van koffie. Het geurprofiel wordt afgerond door een warme, aanhoudende basis van tonkaboon, cederhout, patchoeli en vanille, die de geur een mannelijke en tijdloze diepte geeft. De spuitbus in het formaat 150 ml is ontwikkeld om een langdurige geurbeleving te bieden, zoals de verwijzing naar "24hr Lasting Scent" op de flacon suggereert. Het ontwerp met de zwarte dop, het "New Look" label en de bekende slogan "Not for everyone" benadrukt het zelfbewuste karakter van het merk. Ideaal is om de spray, die in Duitsland wordt gemaakt, vanaf een afstand van ongeveer 15 cm op een droge okselhuid aan te brengen en de fijne nevel kort te laten drogen voordat je er kleding overheen draagt.

  • Een aromatische geursamenstelling met lavendel, steranijs en koffie
  • Warme basisnoten van tonkaboon, cederhout en vanille
  • 150 ml spuitbus voor gemakkelijk aanbrengen
  • Opvallend design in zilver met de slogan "Niet voor iedereen"
  • Ontworpen voor een langdurige geurbeleving
    • Naam

      Deodorant Spray
    • Lijn

      Man
    • Productlijn

      Herengeuren
    • Huid

      alle huidsoorten
    • Eigenschap

      langdurig, verfrissend
    • Producttype

      spray
    Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Propylene Glycol, Parfum/ Fragrance, Ethylhexylglycerin, Isopropyl Myristate, Bisabolol, Linalool, Coumarin, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Tocopherol.
    • GHS02

    TOEPASSING: GOED SCHUDDEN. HOUD DE BUS 15 CM VAN HET LICHAAM EN SPUIT. GEVAAR. Zeer licht ontvlambare aerosol. Houder onder druk: kan barsten bij verwarming. Verwijderd houden van hitte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. Niet spuiten op een open vlam of andere ontstekingsbron. Niet doorboren of verbranden, ook niet na gebruik. Beschermen tegen de zon en niet blootstellen aan een hogere temperatuur dan 50°C. Buiten het bereik van kinderen houden. Vermijd contact met de ogen. Niet gebruiken in intieme ruimtes.

    • Gevaar

      Zeer licht ontvlambare aerosol.
    • Attentie

      Houder onder druk: kan open barsten bij verhitting.

    Onze klanten zeggen over Man

    5,0
    Beoordeling 5/5 Sterren
    (1)
    Klantenbeoordelingen

    Marc-Christian Dittmann

    Beoordeling 5/5 Sterren

    07.02.2023

    Geweldig klein en handig, vooral voor op reis! Snelle levering 🚚

    Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

    * Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.4

    10.776 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 08-03-2026, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    ** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief