0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
Baldessarini BellaLilac Diamond
Eau de Parfum Spray
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLwo 17-12 tot do 18-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Ontdek de betoverende wereld van Bella Lilac Diamond Eau de Parfum Spray van Baldessarini - een exquise parfum dat elegantie en verfijning in elke spray vangt. Dit buitengewone parfum neemt je mee op een sensuele geurreis die je zintuigen verwent en je persoonlijkheid benadrukt.
De topnoot opent met een fruitig duo van sappige framboos en exotische mango dat meteen de aandacht trekt. Deze fruitige frisheid gaat naadloos over in een bloemige hartnoot, waarin de delicate geur van jasmijn wordt gecombineerd met elegante magnolia. Deze harmonieuze combinatie geeft het parfum een onweerstaanbare bloemige elegantie.
Exclusief parfum van Baldessarini voor de moderne dame
De basisnoot rondt het parfum af met een perfecte balans. Warme houtachtige noten versmelten met zoete vanille om een verleidelijke diepte te creëren die lang op de huid blijft hangen. Deze samenstelling zorgt voor een langdurige geur die de hele dag bij je blijft. De Bella Lilac Diamond eau de parfum spray wordt gepresenteerd in een elegante flacon met een diamantachtig design dat perfect de kostbaarheid van de inhoud weerspiegelt. Bella Lilac Diamond van Baldessarini is de ideale metgezel voor de zelfbewuste, moderne vrouw die waarde hecht aan kwaliteit en stijl. Of het nu voor speciale gelegenheden is of als een geraffineerde metgezel in het dagelijks leven - deze eau de parfum spray geeft je altijd een aura van luxe en zelfvertrouwen.
Topnoten
framboos , mango, viooltje
Hartnoten
jasmijn, magnolia, roos
Basisnoten
hout, suiker, vanille
Naam
Eau de Parfum Spray, Lilac DiamondLijn
BellaProductlijn
VrouwengeurenGeursoort
bloemig, fruitig , oriëntaalsProducttype
sprayToepassing
armen, hals
Verstuif de geur op de pulspunten, bijvoorbeeld op de armen, nek en slapen.
ALCOHOL, FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, BENZYL SALICYLATE, VANILLIN, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, CITRUS LIMON PEEL OIL, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, LIMONENE, LINALYL ACETATE, ALPHA -ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, GERANYL ACETATE, CITRONELLOL, DIETHYLHEXYL SYRINGLYLIDENEMALONATE, PINENE, COUMARIN, ANISE ALCOHOL, ISOEUGENYL ACETATE, ISOEUGENOL, CAPYRLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRAL, ROSE KETONES, MENTHA VIRIDIS LEAF OIL, CARVONE, HYDROXYCITRONELLAL, TERPINEOL, TERPINOLENE, BETA-CARYOPHYLLENE, RED 40 (CI 16035), BLUE 1 (CI 42090), EXT. VIOLET 2 (CI 60730)
P370 + P378 In geval van brand: Gebruik droog zand, bluspoeder of alcoholbestendig schuim om te blussen.
- In goed gesloten verpakking bewaren. Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden. Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen. Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen. Huid met water afspoelen [of afdouchen] Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
Gevaar
Licht ontvlambare vloeistof en damp.
Attentie
Veroorzaakt huidirritatie. Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
- Maeurer & Wirtz GmbH Co KG
- Zweifallerstrasse 120, DE-52224 Stolberg
- info@m-w.de
Onze klanten zeggen over Bella
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk



















