Bespaar 10%* op bijna alle geuren – of 14%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging

Anne Möller Livingoldâge Total Recovery Serum

-38%
Deel product

30 ml

€ 1.514,67 / 1 l

incl. btw

€ 45,44

Adviesprijs € 72,92

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
Sinds 1993 staat het door Anne Möller opgerichte bedrijf voor huidverzorging en zonbescherming van de hoogste kwaliteit. Naast speciale aandacht voor anti-aging ligt de focus op het beschermen van de huid tegen invloeden van buitenaf. Het Total Recovery Serum voor gezichts- en halsverzorging komt uit de LIVINGOLDÂGE-lijn van Anne Möller. Natuurlijke ingrediënten verbeteren de stevigheid en dichtheid van de huid en zetten een regeneratieproces in gang. Een zichtbare verbetering van de huid is al na één dag zichtbaar. Pigmentvlekken worden al na een week minder zichtbaar. Na vier weken ziet de huid er vernieuwd en gevoed uit. De LIVINGOLDÂGE-lijn is speciaal gericht op de veeleisende en rijpere huid.

Natuurlijke ingrediënten voor een effectieve huidverzorging

De belangrijkste ingrediënten in het Total Recovery Serum zijn narcise-extract, shiitake-extract en stamcellen van de gojibes. Narcise-extract vermindert pigmentvlekken en minimaliseert bestaande vlekken door de melanineproductie te reguleren. Shiitake-extract bevordert de collageensynthese en werkt tegen vrije radicalen. Stamcellen uit de gojibes stimuleren de aanmaak van collageen en elastine. Collageen is het structurele eiwit dat de huid stevig en rimpelvrij houdt. Elastine zorgt voor de elasticiteit van het bindweefsel. Beide eiwitten zijn cruciaal voor een huid die jong blijft.
  • Naam

    Total Recovery Serum
  • Lijn

    Livingoldâge
  • Productlijn

    Collections
  • Artikelnr.

    59636
  • Productnaam

    Clean Beauty, proefdiervrij
Breng 's ochtends en 's avonds aan op een gereinigd gezicht en hals als eerste stap in je eenvoudige huidverzorgingsroutine.
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, GLYCERIN, TRIHEPTANOIN, SODIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, XANTHAN GUM, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, MICA, ISOMALT, LECITHIN, PARFUM, LACTIC ACID, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT, LENTINUS EDODES EXTRACT, PHOSPHOLIPIDS, LYCIUM BARBARUM CALLUS CULTURE EXTRACT, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, SODIUM PHYTATE, PHYTIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, LINALOOL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CI 77891, CI 15985, CI 19140.

Schrijf de eerste beoordeling voor Livingoldâge

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.975 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 10% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 14% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 15-10-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.