Bespaar 10%* op bijna alle geuren – of 14%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
Shop nu
StartAmikaHaarverzorgingStylingWizard Silicone-Free Detangling Primer

Amika Styling Wizard Silicone-Free Detangling Primer

Amika - Styling
-12%
Deel product

150 ml

€ 186,33 / 1 l

incl. btw

€ 27,95

Adviesprijs € 31,84

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf € 28,00

Leveringstijd met Post NL wo 11-11 tot do 12-11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De amika the wizard siliconevrije ontklittende primer bereidt het haar na het wassen op eenvoudige wijze voor op de daaropvolgende styling. De kleurrijke spuitfles met bloemmotief zorgt daarbij voor een modern kleuraccent in de badkamer. Als vloeibare spray ontklit het product in de knoop geraakte lokken en zorgt het ervoor dat je het haar moeiteloos kunt kammen zonder onaangenaam trekken. Dat bespaart kostbare tijd in het dagelijks leven, omdat de borstel soepel door de lengtes glijdt. Omdat de formule volledig siliconenvrij is, behoudt het haar een luchtig, natuurlijk gevoel. De ergonomische pomp verdeelt de fijne nevel gelijkmatig van de haaraanzet tot in de punten. Met een inhoud van 150 milliliter biedt de spray een ruime hoeveelheid voor regelmatig gebruik. De lichte textuur trekt snel in en laat geen zichtbare resten achter. Juist op stressvolle ochtenden vergemakkelijkt de primer het ontwarren en creëert het een optimale basis voor verdere stylingproducten. De spray is geschikt voor verschillende haartypes en past naadloos in bestaande routines.

  • Vloeibare haarprimer ter voorbereiding op het stylen
  • Ontklit het haar voor gemakkelijker kammen
  • Siliconenvrije formule voor een luchtig haargevoel
  • Ergonomische pomp voor een gelijkmatige verdeling
  • Rendabele spuitfles met een inhoud van 150 ml
  • Naam

    Wizard Silicone-Free Detangling Primer
  • Lijn

    Styling
  • Productlijn

    Haarverzorging
  • Artikelnr.

    1275040
  • Toepassing

    haar
  • Eigenschap

    anti-pluis, hittebescherming, hydraterend
Spuit het product gelijkmatig op het vochtige haar, vanaf het midden tot aan de punten.
Ontwar het haar lichtjes met je vingers of een kam met brede tanden.
Laat het haar aan de lucht drogen voor een natuurlijke textuur of föhn het voor een gladde finish.
pro tip:
voor de meest gelijkmatige toepassing: spray de Wizard op een platte borstel en borstel het product door het haar. Het kan ook worden gebruikt als knipmiddel voor kappers.
Isododecane, Isopropyl Palmitate, Isohexadecane, Ethylhexyl Olivate, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn/Argousier) Fruit/Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado/Avocat) Oil, Squalane, Tocopheryl Acetate, Fragrance/Parfum, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Coumarin, Geraniol

Vermijd contact met de ogen.

Schrijf de eerste beoordeling voor Styling

Dit vind je misschien ook leuk

Mehr Produkte zu dieser Marke

Meer producten in deze categorie

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en krijg tot € 15** korting
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.5

10.999 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 10% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 14% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 09-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Douglas Collection adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.