Acqua di Genova Classic
Eau de Cologne SprayOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLwo 24-12 tot za 27-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Acqua di Genova - Eau de Cologne Spray Classic is een geur met een heerlijk frisse noot en zeer aromatisch. Dit parfum werd in 1853 gecreëerd door de beroemde parfumeur Stefano Frecceri, die het opdroeg aan het koninklijk huis van Savoye. De eau de cologne spray is geschikt voor zowel mannen als vrouwen. De Acqua di Genova Eau de Cologne Spray is klassiek en heerlijk verkwikkend voor alle gelegenheden. Subtiel, aromatisch en verfrissend.
Acqua di Genova - de geur van de Middellandse Zee
Acqua di Genova Classic betovert met zijn topnoten van bergamot, sinaasappel, neroli, rozemarijn, limoen en lavendel. Het hart van deze geur betovert met bloemige citrusnoten van jasmijn, roos en sinaasappel, ondersteund door amber, patchouli, sandelhout en musk. Een echt klassieke geur die nooit uit de mode raakt, die de zintuigen prikkelt en het hart verrukt.
Topnoten
bergamot, citroen, lavendel, neroli, rozemarijn, sinaasappel
Hartnoten
jasmijn, roos, sinaasappel
Basisnoten
amber, muskus, patchoeli, sandelhout
Naam
Eau de Cologne SprayLijn
ClassicProductlijn
Unisex geuren
- Intercosma West di Massimo Bozzini SAS
- Via L. Canepa 2, IT-16165 Genova
- massimo@intercosmawest.it
Onze klanten zeggen over Classic
Michael Kleppel
08.06.2023
Ik ben blij dat ik hem gekocht heb. Een heerlijke frisse zomergeur die lang blijft hangen.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Colette Huhn
30.11.2022
Uitstekende geur, elegant en discreet, alles wat je mag verwachten van een kwaliteitscologne! Snel en soepel geleverd. Zou het zeker aanraden!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.fr
Onze aanbevelingen voor u:

Acqua di Genova
1853 Men
Eau de Toilette Spray
€ 97,56 € 87,80
- € 73,17
- € 65,85
- € 97,56
- € 87,80

Acqua di Genova
1853 Men
Aftershave Spray
€ 87,29 € 78,56
- € 65,47
- € 58,92
- € 87,29
- € 78,56
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
- Algemene voorwaarden
- Colofon
- Bescherming van persoonsgegevens
- Cookie Instellingen
- © 2025 Parfümerie Akzente GmbH





