Nieuwe deals voor jou: krijg alleen vandaag 25%* korting op geselecteerde producten
StartANNEMARIE BÖRLINDMake-upOgenPrecision & Care Mascara
Ontdek het merk

Artikelnr. 1050747

ANNEMARIE BÖRLIND Ogen

Precision & Care Mascara
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLwo 17-06 tot do 18-06
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De ANNEMARIE BÖRLIND Precision & Care Mascara zorgt voor nauwkeurige en goed verzorgde wimpers. De formule is gebaseerd op een uitgekiende combinatie van natuurlijke ingrediënten. De textuur omhult elke individuele wimper van wortel tot punt en geeft ze een intense, zwarte kleur zonder te klonteren. Minerale pigmenten uit bamboe-extract ondersteunen een gelijkmatige kleurafgifte, terwijl marulaolie en bisabolol de fijne haartjes extra verzorgen. Het resultaat is een gedefinieerde wimperlijn met een optisch verlengd effect. De mascara is oftalmologisch getest en is vrij van parabenen en minerale oliederivaten. De romige consistentie is gemakkelijk aan te brengen en zorgt de hele dag voor een comfortabel gevoel zonder te vlekken.

  • Geeft de wimpers een intens zwarte kleur.
  • Bevat marula-olie, bisabolol en bamboe-extract.
  • Geformuleerd zonder parabenen en minerale oliederivaten.
  • Geeft een gedefinieerd resultaat zonder te klonteren
  • Ecologisch getest.
  • Naam

    Precision & Care Mascara
  • Lijn

    Ogen
  • Productlijn

    Make-up
  • Huid

    alle huidsoorten
  • Productnaam

    gecertificeerde natuurcosmetica, parabeenvrij, siliconenvrij, zonder microplastics, zonder paraffine
  • Toepassing

    gezicht, ogen
  • Zonbeschermingsfactor

    50+
Breng het borsteltje direct op de wimperlijn aan en trek het naar de punten. Herhaal het proces tot het gewenste resultaat is bereikt.

Tip: Gebruik de EYELINER PENCIL BLACK langs de wimperlijn voor een intense en volumineuze look.
AQUA [WATER], ALCOHOL, RICINUS COMMUNIS SEED OIL [CASTOR], HYDROGENATED RAPESEED OIL, GLYCERYL STEARATE, EUPHORBIA CERIFERA CERA [CANDELILLA], GLYCERIN, HEPTYL UNDECYLENATE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, STEARYL BEHENATE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, GLYCERYL LAURATE, BAMBUSA ARUNDINACEA JUICE, SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL, XANTHAN GUM, HECTORITE, ARGININE, TOCOPHEROL, GLYCERYL CAPRYLATE, CHONDRUS CRISPUS POWDER [CARRAGEENAN], ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, BISABOLOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL [SUNFLOWER], CI 77499 [IRON OXIDES]

Schrijf de eerste beoordeling voor Ogen

Onze aanbevelingen voor u:

Ogen
+3
Beoordeling 2/5 Sterren

ANNEMARIE BÖRLIND

Ogen

Eyelinerpotlood

€ 17,40

€ 13,05

€ 17,40

-25 % met de code
LL REGENERATION
Beoordeling 4,86/5 Sterren

ANNEMARIE BÖRLIND

LL REGENERATION

Dagcrème

€ 46,45

€ 929,00 / 1 l

€ 34,84

€ 46,45

€ 696,75 / 1 l

-25 % met de code
GEMENGDE HUID
Beoordeling 4,75/5 Sterren

ANNEMARIE BÖRLIND

GEMENGDE HUID

Reiniging actief gel

€ 23,20

€ 154,67 / 1 l

€ 17,40

€ 23,20

€ 116,00 / 1 l

-25 % met de code
GEMENGDE HUID
Beoordeling 4/5 Sterren

ANNEMARIE BÖRLIND

GEMENGDE HUID

Gezichtstonic

€ 32,55

€ 217,00 / 1 l

€ 24,41

€ 32,55

€ 162,75 / 1 l

-25 % met de code
MENOENERGY

DADO SENS

MENOENERGY

HAVE IT ALL SERUM

€ 20,49

€ 683,00 / 1 l

€ 15,37

€ 20,49

€ 512,25 / 1 l

-25 % met de code
Ogen

ANNEMARIE BÖRLIND

Ogen

Mascara met natuurlijke krul

€ 20,85

€ 15,64

€ 20,85

-25 % met de code
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.842 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is <a href="/verzendkosten" class="underline">hier</a> te vinden. <br>Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 15-06-2026, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief