puremetics Peelings & Masks Douche Fluff Amandelmelk
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
-
Koop op Rekening
-
Levering binnen 2-3 dagen
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
Diana X
03.06.2023
Mijn huid is super geworden, vooral mijn gezicht. Ik gebruik de scrub bijna elke dag, hij ruikt heerlijk en schuimt goed op. Het heeft echt een beetje een verslavende factor, zeker een hele goede prijs/prestatie verhouding. Ik ben fan:)
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Kathrin Gründler
06.03.2023
Super geweldig product, ik kan het alleen maar aanraden. Mijn huid is superzacht na het douchen en het voelt heel aangenaam aan.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
astrid romp
28.07.2022
Bijzonder goede ervaring mee. Ruikt lekker, is een scrub...heerlijk voor de huid en bovenal duurzaam.
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Douche Fluff Amandelmelk
Lijn
Peelings & Masks
Productlijn
Verzorging
De Almond Milk No2 sugar scrub van puremetics is een rijke douchegel voor de dagelijkse reiniging en verzorging van huid en lichaam. De fijnste suikerdeeltjes verwijderen dode huidcellen en laten de huid heerlijk glad aanvoelen. Tegelijkertijd is de fijne, zoete geur van amandelen en kokos een belevenis. De huid wordt ook voorzien van voldoende vocht en wordt niet vet. De suikerscrub uit de Peeling & Maskers lijn is ideaal voor de droge en gevoelige huid.
Gladde huid en een zoete geur - Almond Milk No2 suikerscrub van puremetics
De puremetics suikerscrub uit de Peeling & Maskers lijn bevat amandelmelk, kokosnootboter en kokosnootolie. Het bevat ook suiker en zeezout om de huid te scrubben en te reinigen. De
Almond Milk with Sugar Scrub
wordt zachtjes in de vochtige huid gemasseerd en na een korte inwerktijd grondig afgespoeld. De amandelmelk No2 sugar scrub is een puur biologisch product en geschikt voor dagelijks gebruik. Het is vrij van siliconen, parabenen, microplastics en palmolie, volledig veganistisch en niet getest op dieren. De beker is ook niet van plastic.Ingrediënten
GLYCERIN, SUCROSE, AQUA, SODIUM LAUROYL ISETHIONATE, SORBITOL, DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, COCOS NUCIFERA OIL, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, LEVULINIC ACID, POTASSIUM SORBATE, COUMARIN.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk