Xmas countdown: bespaar 25%* en haal cadeaus op tijd in huis
StartWELEDAMannenverzorgingScherenVoor mannen scheercrème
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)

WELEDA ScherenGecertificeerde natuurlijke cosmetica voor een zachte scheerbeurt, bescherming en een verzorgde huid

Voor mannen scheercrème
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 16-12 tot wo 17-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Na het scheren is de gestreste gezichtshuid blij met voldoende vocht en een aangename verzorging. Wie dit overslaat, krijgt te maken met jeukende rode puisten, scheerbrand of soortgelijke huidirritaties. Maar maak je geen zorgen: met de hoogwaardige scheercrème voor mannen van Weleda behoren zulke bijwerkingen tot het verleden.

Geeft de gestreste gezichtshuid na het scheren veel waardevol vocht

Met Weleda Men's Shaving Cream profiteer je elke dag van een bijzonder zachte en gladde scheerbeurt. Het is een hoogwaardige combinatie van verschillende exquisite essences from nature, die de door het scheren belaste huid optimaal beschermt en voorziet van veel waardevol vocht. Deze unieke crème is gemaakt met schatbare geitenmelk, amandelmelk en exquise viooltjesextracten, die allemaal de natuurlijke vochtbalans van de huid ondersteunen. Huidirritatie en scheerbrand veroorzaakt door een gebrek aan vocht hebben dus geen kans, wat betekent dat je elke dag verzorgd de deur uitgaat. Je huid zal je er dankbaar voor zijn. Bevat een kleine hoeveelheid alcohol.
  • Naam

    Voor mannen scheercrème, Gecertificeerde natuurlijke cosmetica voor een zachte scheerbeurt, bescherming en een verzorgde huid
  • Lijn

    Scheren
  • Productlijn

    Mannenverzorging
  • Huid

    alle huidsoorten
  • Eigenschap

    beschermend, mild, natuurlijke cosmetica, verzorgend
  • Productnaam

    gecertificeerde natuurcosmetica
  • Toepassing

    gezicht
Maak het gezicht en de scheerkwast een beetje vochtig met warm water. Breng scheerschuim aan op de scheerkwast, verdeel het over het gezicht en laat het lichtjes schuimen. Je kunt de scheercrème ook in je handen laten schuimen en direct op het gezicht aanbrengen. Spoel het gezicht na het scheren af met water.
Water (Aqua), Potassium Palmitate, Potassium Stearate, Glycerin, Potassium Cocoate, Potassium Olivate, Fragrance (Parfum), Goat Milk (Caprae Lac), Viola Tricolor Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Alcohol, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Magnesium Sulfate, Hydrated Silica, Potassium Hydroxide, Sodium Citrate, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol

Onze klanten zeggen over Scheren

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Klantenbeoordelingen

Anne Robson

Beoordeling 5/5 Sterren

04.09.2022

Geweldig product voor de gevoelige huid, mijn man gebruikt het altijd. Alle Weleda-producten zijn zo natuurlijk als maar kan.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.co.uk

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Onze aanbevelingen voor u:

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.268 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief