Umberto Giannini Frizz Fix
ShampooOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLdi 02-12 tot wo 03-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Frizz Fix-lijn van Umberto Giannini biedt haarverzorging speciaal voor pluizig haar. De shampoo is vrij van siliconen, sulfaten en parabenen en is zacht voor de hoofdhuid. De actieve ingrediënten dringen diep door in de haarvezel en bestrijden haarbeschadiging van binnenuit om het haar gladder, soepeler en tegelijkertijd sterker te maken. Negatieve effecten veroorzaakt door hardheid en resten van leidingwater worden geëlimineerd.
Gezonde haarverzorging
De Umberto Giannini Frizz Fix Shampoo werkt op basis van een plantaardig alternatief voor keratine, dat wordt verkregen uit gerecyclede bijproducten van de mariadistel. De formule is rijk aan hyaluronzuur en peptiden, die het haar hydrateren zonder het te ontdoen van zijn natuurlijke oliën. De effectiviteit is klinisch getest. De shampoo schuimt rijkelijk, zelfs met kleine hoeveelheden, en heeft een stimulerende kruidengeur.
Umberto Giannini is een Brits haarcosmeticabedrijf uit Birmingham, opgericht in 1998. Alle producten zijn gelabeld als wreedheidvrij, veganistisch en sulfaatvrij in onderzoek en productie. De naamgever en medeoprichter heeft verschillende prijzen ontvangen voor zijn kappersvaardigheden. Het bedrijf is gecertificeerd om te voldoen aan de hoogste normen op het gebied van sociale en milieu-impact.
Naam
ShampooLijn
Frizz FixProductlijn
CollectieEigenschap
anti-pluis, geurend, reparerend, voedendToepassing
haar
Vermijd contact met de ogen. Als het product in de ogen komt, spoel dan grondig met water. Stop het gebruik als irritatie optreedt.
- RP. MSL, STE 5385
- 27 UPPER PEMBROKE St., IE-D02 X361 Dublin
- alex.fotheringham@msl.io
Onze klanten zeggen over Frizz Fix
Onze aanbevelingen voor u:

Umberto Giannini
Frizz Fix
Conditioner
€ 13,95 € 12,56
- € 10,46
- € 9,42
- € 13,95
- € 12,56

Umberto Giannini
Hoofdhuid
Restore Starter Kit
€ 17,95 € 16,16
- € 13,46
- € 12,12
- € 17,95
- € 16,16
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 01-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
- Algemene voorwaarden
- Colofon
- Bescherming van persoonsgegevens
- Cookie Instellingen
- © 2025 Parfümerie Akzente GmbH




















