Beautymomenten voor Sinterklaas – een mooi cadeau & bespaar 22%*
StartNesti Dante FirenzeZeep en douchegelVilla SoleCactusvijg van Taormina Vloeibare Zeep
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Nesti Dante Firenze Villa Sole

Cactusvijg van Taormina Vloeibare Zeep
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLza 13-12 tot ma 15-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
De Prickly Pear of Taormina Liquid Soap van Nesti Dante Firenze is een vloeibare zeep uit de Villa Sole collectie, die nog twee andere zepen bevat. Het product reinigt je handen bij het wassen en wordt gebruikt voor huidverzorging. De collectie komt uit Florence en is gebaseerd op een oud Italiaans recept. In overeenstemming hiermee komen de gebruikte ingrediënten uit 100 procent natuurlijke bronnen en zijn ze verzameld in het prachtige Toscane.

De geweldige look rondt de pompflacon af

Een ander hoogtepunt van de Prickly Pear of Taormina Liquid Soap van Nesti Dante Firenze is het ontwerp van de fles. Het is heel kleurrijk en levendig. Het is leuk om naar het motief te kijken en de details te ontdekken. Het ontwerp brengt ook een vleugje natuur in je badkamer of gastentoilet. Met zijn royale inhoud van 500 ml gaat het Nesti Dante Firenze product lang mee. Breng een vleugje vakantiegevoel in huis met Villa Sole huidverzorging!
  • Naam

    Cactusvijg van Taormina Vloeibare Zeep
  • Lijn

    Villa Sole
  • Productlijn

    Zeep en douchegel
Om je handen te wassen met handzeep, maak je de vingers, handruggen en handpalmen vochtig met een beetje water. Breng een of twee pompjes aan op je handpalmen en laat de zeep schuimen. Wrijf de zeep in je handen tot er een licht schuim ontstaat. Was je handen vervolgens grondig. Spoel de zeep na het wassen goed af onder de kraan. Herhaal het proces als je handen nog meer vuil zijn. Omdat de handzeep ook oliën in de huid oplost, kun je het beste daarna een lotion of handcrème aanbrengen. Sommige handzepen kunnen ook gebruikt worden om te douchen.
Aqua, Sodium Coceth Sulfate, Sodium Chloride, Parfum, Ficus Carica Fryit/Leaf Extract, Glycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, D-Limonene, Linalool, Citral, Hexyl Cinnamal.

Onze klanten zeggen over Villa Sole

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Onze aanbevelingen voor u:

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.153 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 07-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief